"Mulle tundub, et tänapäeva noorte perede üks suurimaid defitsiite on üheskoos veedetud rõõmurohke aeg. Ja tänu tempokale elule puutuvad lapsed liiga vähe kokku päriseluliste tegevustega nagu söögi valmistamine," ütles Merle Liivak. "Kahvliahvikeste blogi inspireerib meid kõiki nägema kööki kui üksteise seltskonna nautimise, ühiste kulinaarsete avastuste ja seikluste kohta."

Blogis asuvad oma köögiseiklusi ja lemmikretsepte jagama lisaks Merle perele terve seltskond imetoredaid tegelasi. Nagu näiteks vennad Otto Samuel (8) ja Aksel (6), kes on köögis juba nii profid tegijad, et teevad emmele-issile kolmekäigulisi õhtusööke. Oliver (7) õpib ja õpetab meile elu läbi teaduseksperimentide, mille katsealuseks puha söödav kraam. 13-aastane Harriet aga pakub maailma parimaid maiuseideid. Iga kuu astub blogis üles ka külalispere - nende seas ka tuntud ja armastatud tegelasi.

Blogi suur sõber on maailma juhtiv köögimasinate tootja Electrolux, sõpru mahub juurde veel.

Kõik pered on oodatud kahvliahvikeste Facebooki-lehel nimetama oma pere viimase aja lemmikumaid toite ja osalema Electroluxi supertubli Sport Blenderi loosis!

Külasta blogi SIIN.