Kuuloomine toimub nii Päikese kui ka Kuuga Vähi märgis. Samal ajal toimub ka osaline Päikesevarjutus, mis Eestis nähtav ei ole. See seis loob ideaalsed tingimused tegelemaks sügava hingealkeemiaga ja toob endaga muutuse. Vähk esindab hinge ja emotsioone, ta saab elada vaid puhtas vees ja voolavas energias. Seetõttu on ta meile oma hingehaavade teadvustamises ja tervendamises ideaalne abiline.

On vaja aga jälgida, et ei antaks liialt järele oma tujudele ega langetaks üledramatiseerimise ega enesehaletsemise lõksu, Vähk on meister sääsest elevandi tegemises. Teadvusta ja lase lahti. Vähk ei anna alla ega rahuldu enne, kui on jõudnud asjade tuumani, transformeerinud keerulise lihtsaks ja segase selgeks. Olles oma teel vankumatu ja sihikindel, on Vähk ometi ka väga tundlik, hoolitsev ja kannatlik. Ta lihtsalt ei lase oma ühtaegu karmil ja leebel moel kellelgi oma isikliku lati alt läbi roomata, vaid rahuldub ainult sellega, mis sügavaid hingevajadusi toetab ja toidab.

Kuuloomisega sisse voolavas värskes, puhtas energias tunneb Vähk end suurepäraselt ja nüüd saavad avalduda tema vägevad maagilised võimed. Nendes energiates on hea ja toetav oma hingepuhastuse ja ümberloomisega tegeleda. Vähi mõjude all on soodustatud ka ülivõimete avanemine, suhtlemine kosmose ja ühisvälja ning Maa-Emaga. Nüüd tasub tähelepanelikult kuulata oma intuitsiooni ja jälgida märke, mida Universum meile juhatuseks saadab. Sel nädalal on hea aeg veetmaks aega koos inimestega, kel on sarnased väärtused ja huvid, et kogeda tuge ja mõistmist.

Nädala esimeses pooles leia kindlasti aega omaette looduses viibida, oma kohalolu tunnetada ja iseenesesse vaadata. Lase lahti sellest, mis raskustunnet tekitab. Nädalalõppu on aga hea veeta koos pere ja sõpradega, nendega kes kallid ja lähedased, kes südamesse sooja ja avara tunde toovad. On aeg seada uusi isiklikke ja ühiseid sihte, algatada koostööd südamest lähtuvalt, hakata tegutsema oma sügavamatele väärtustele toetudes ja südame häält järgides.

Imelist nädalat!

Allikas: www.kristallikoda.ee

Loe lisaks: NÄDALA TAROSKOOP | Võta endale teadlikult aega, et leida sisemine rahu

12 karmi elutõde, mida me ei soovi tunnistada, kuid mis on tõsi

Kas sa ainult unistad või elad juba oma unistuste elu?

11 tarkust, mida rasketel hetkedel meeles pidada

LEIA MUINASJUTULINE ARMASTUS: sinu sodiaagimärk näitab ära, milline peab olema sinu unelmate kallim!