Nädala ülevaade: 23. - 29. juuli

Nädala energiaid esindavad ülempreestrinna ja müntide kümme. Nüüd on käes aeg, et pühenduda oma mõtetele ja tunnetele. Esile kerkivad teemad, mis on seotud suhete, perekonna, omavahelise läbisaamise ja armastusega. Võid end leida ka situatsioonidest, mis on sinu elus ka juba varasemalt figureerinud ning nüüd on hea aeg, et teha pisut tööd iseenda emotsiooniga ja mustritega, et soovi korral neist välja murda ning end avada uutele värsketele energiatele. Sinu pere ja sõbrad ei ole saabunud sind selles elus niisama ümbritsema, vaid kõigil suhetel on oma tähendus ja õppetund. Nüüd on hea aeg nende märkamiseks, parandamiseks, muutmiseks ja kõige selle juures iseenda tundmaõppimiseks.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on müntide kaheksa. Sel nädalal on sinu teod ja mõtted seotud eelkõige töö, raha ja uute teadmiste omandamisega. Sa oled kõige selle juures, mida ette võtad, südamega ja hingega. Tahad, et sinu poolt loodul oleks sügavamat väärtust ja tähendust ka pikemas plaanis.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib mõõkade kümme. Nüüd oled muutuste tuultest kantud. Sinu elus on nii mõndagi, mis hakkab oma aega ära elama ning millest võiksid vabaneda. Muutused ei ole kerged ja oluline roll on siin sinu enda valikutel ja meelestatusel. Kui klammerdud tuttava ja turvalise külge ning väldid iga hinna eest muutusi, siis ei saa ka sinu elus midagi paremaks minna. Õpi lahti laskma ja võta kõik uus, mis saabub, vastu avatud meelega.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädalat iseloomustab mõõkade paaž. Sind ootavad ees uued väljakutsed, mis nõuavad sinult täit tähelepanu, pühendumist ja mõtteselgust. Pead olema avatud selleks, et õppida uusi töövõtteid ning kohaneda uute ideede ja plaanidega, mis on sind ümbritsevatel kaaslastel. Võid teha ettevalmistusi ka töökohavahetuseks, uute projektide alustamiseks või hoopis õpingute jätkamiseks.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädala kaardiks on karikate äss. Sind ootab ees õnnelik aeg, mil oled kontaktis oma sisemaailmaga ja suudad leida harmoonilise tasakaalu ja armastuse emotsiooni ka välisilmas. Tegeled armastuse teemadega, olgu selleks siis inimestevaheline armastus või sügav romantiline armastus. Igal juhul saad sa südantsoojendava kogemuse osaliseks.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade rüütel. Pead end valmis panema ajaks, kus puutud kokku pingete ja konfliktidega. Oled ka ise kergemini ärrituvam kui tavaliselt ning sulle tundub, et ka sind ümbritsevad inimesed on teravamad ja sõjakamad. Parim, mida praegu teha saad, on säilitada rahu ja kaine mõistus.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku surm. On aeg suurteks muutusteks. Sa puutud kokku oludega, mis sunnivad sind olema tugev ning võtma oma saatuse kontrollimine senisest veelgi enam enda kätte. Kui sinu elus on tahke, millega sa ei ole rahul, siis asu neid just praegu ümber kujundama. Sa pead mõistma, et kui sa ise oma elu ei muuda, siis muudab elu sind.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate viis. Tunned end melanhoolselt ning kipud kõike pigem mustades värvides nägema. Sul olid kõrged ootused, mis ei täitunud ning nüüd lased end pettumustundel kaasa haarata. Sinu elus on tegelikult ju ka palju sellist, mille üle saad rõõmu ja uhkust tunda, sea oma fookus pigem sinna ja näed, et tegelikult pole elul vigagi.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on sauade kümme. Tunned, et kannad oma kukil kogu maailma raskust ning ei tea, kuidas sellest vabaneda. Võta endale hetk aega, et mõelda pisut järele. Kas kõik see, mille pärast sa muretsed, kuulub üldse sulle. Sa kipud enda kandma võtma teiste kohustusi, muresid ja eluraskusi ja tegema enda elu sellega hoopis keerulisemaks, kui see tegelikult on.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate neli. Sa pole praegu oma elus toimuvaga päriselt rahul. Kipud mõtetega liikuma pigem selle poole, mida sul pole või millest oled ilma jäänud. See muudab sind melanhoolseks ja viib tuju alla. Katsu leida üles sisemine rõõm ja keskenduda tänasele päevale ja sellele, mis on sinu elus praegusel hetkel head. Olles tänulik, saabub rõõm ja rahulolu.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku maailm. Sa oled õigel ajal õiges kohas. Kui jälgid oma intuitsiooni ja sulle saadetavaid märke ning kuulad oma keha vajadusi, siis suudad saavutada harmoonia, mida saad täiel rinnal nautida. Jaga armastust, ole hea ja helde, sest kõik see, mida sa välja saadad, tuleb ringiga sinu juurde tagasi.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädala kaardiks on sauade kaks. Tunned, et sul on võimu ja oskusi teha, mida iganes soovid. Ja selles suhtes on sul ka õigus! Kui tahad, võid oma elus suuri muutusi sisse viia. Suure jõu ja võimuga kaasneb aga alati ka suur vastutus. Kui teed oma otsuseid uisapäisa ning ei süvene detailidesse, siis võid ka sattuda valele teele. Pane tähele märke ja usalda oma intuitsiooni, need juhatavad sind õiges suunas.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Nädalat iseloomustab karikate üheksa. Saad nüüd elu muretutest naudingutest rõõmu tunda. Oled täis positiivsust ja hindad kaaslasi, kellega koos saad ette võtta toredaid tegemisi, mis tõstavad tuju. Ära ainult kaldu äärmustesse. Pööra piisavalt tähelepanu ka igapäevastele tegevustele, mis sinu osalust nõuavad.

Loe lisaks: Nende nelja sodiaagimärgi esindajatel on kõige pikem eluiga

KÜLLUSE ASTROLOOGIA | Need on 5 sodiaagimärki, kelle esindajatel on eriti suur tõenäosus saada edukaks ja rikkaks

India astroloogia | Saa teada, milline on sinu seksuaalne sobivus oma partneriga

10 põhjust, miks "vanadel hingedel" on nii raske leida armastust

Inimese sügavaim vajadus on olla armastatud