Täiskuu leiab aset reedel, 27. juulil kell 23:20, Päikesega Lõvi ja Kuuga Veevalaja märgis. See kuuvarjutus on sajandi pikim ja kestab täispikkuses kokku koguni 4 tundi ja 38 minutit. Kuu tõuseb üle meie horisondi kell 21:50 juba osaliselt varjutatuna, Täielik kuuvarjutus algab kell 22:30, saavutab maksimumi kell 23:21 ja lõpeb kell 00:13, seega juba laupäeva öösel. Veel tunni võrra kestab osaline Kuuvarjutus ja kell 01:19 näeme selge taeva korral Kuud taas oma täies heleduses.

See varjutusega täiskuu aitab meil paljus selgusele jõuda. Nüüd pääseb valgus meie sügavamatesse hingesoppidesse ja võimaldab näha seda, mis meie sees on meie endi eest varjul olnud. Samaaegselt vallanduvad ja dekodeeruvad ka karmilised sidemed ja selle läbi saame võimaluse teha valikuid, mis meie jaoks seni võimalikud pole tundunud. Meil on nüüd võimalik oma elule täielikult uus suund ja hingamine anda. Veevalaja hindab vabadust ja isikupära, talle ei avalda muljet sissekäidud rajad ega järeleproovitud lahendused. Aegunud mustreid ja piiranguid on Veevalaja mõju all lihtsam näha ja teadvustada ning Lõvi annab tahte, jõu ja julguse neist vabanemiseks.

On aeg iseeneses leitud sügavate ja hingele oluliste tõdede järgi joondumiseks. Samas saab aina selgemaks, milleks kõik see eelnev suurpuhastus vajalik on olnud ning edasi läheme oma hingepuhastuse ja ümberloomisega juba märksa rõõmsamal meelel, sest selgem siht on silme ees. Teadvustamisi, taipamisi ja selginemisi tuleb sel nädalal riburada ja tihedalt, päev-päevalt ja tund-tunnilt saavad asjad aina selgemaks. Fassaadid murenevad, loorid langevad ja udu hajub. Tõelised jõujooned saavad nähtavaks ja tuntavaks. Alateadvus läbib intensiivset suurpuhastust, teadvuseluugid lüüakse valla ja valgus ning värskus pühivad oma teelt seisva energia ja aegunud mustrid. Käimas on võimsad kosmilised protsessid, mis hõlmavad kogu planeeti, nii nähtavat kui ka nähtamatut reaalsust. Muutused on vältimatud. Meil on võimalus valida, kas üritada muutuste tuulte eest varjuda või püüda need tuuled oma purjedesse ja seilata täistuuridel kaasa.

Oluline on võtta kõik vastu, mis teadvusse kerkib. Võtta vastu ja kaaluda südame ja hingega. Mille süda ja hing omaks tunnistavad, see saab kesta, muul võib minna lasta, nüüd on selleks imeliselt soodus aeg. Oluline on lubada endal tunda oma tundeid, neid tõrjumata ja alla surumata. Oluline on lubada endal olla see, kes sa oled. Oluline on kuulata oma keha ja lubada endal puhata. Uni on alateadvuse puhastumise ja muutuste allalaadimise seisukohalt eriti vajalik. Kui täiskuu energiad kipuvad taipamisi ja kiiret teadvusvoogu soosima pigem öisel ajal, siis leia endale võimalusi puhkamiseks päeval. Praeguste palavate ilmadega on keskpäevased siesta-tunnid lõunauinakuteks justkui loodud. Võta aeg maha. Praegu vajad nii palju puhkust kui vähegi võimalik. Uni, puhkus, maa ja vesi on praegu meie parimad abilised. Lase protsessidel kulgeda, tule peast ära südamesse, tule oma kehasse, oma keskmesse ja lihtsalt ole. Istu puu varju murule ja toeta selg puutüvele. Vaigista mõtted ja käivita meeled, kuulata, kombi, nuusuta, tunneta.

Kui pole võimalik minna loodusesse, siis tee seda mõttes, ka see toimib. Joo palju vett, söö marju, uju. Kui ujuma ei saa, siis aitavad ka dušš ja vann. Vesi aitab sul üldise vooga kaasa voolata, uhub minema seisva energia ja väsimuse ning toob värskuse. Vesi aitab intensiivsete muutuste ajast kergemini ja sujuvamalt läbi voolata ennast säästvalt ja takerdumata ning muutusi ja liikumist nautides. Lase armastusel oma südames voolata ja kõik saab korda. Armastus võidab alati.

Imelist nädalat!

Allikas: www.kristallikoda.ee

Loe lisaks:

11 tarkust, mida rasketel hetkedel meeles pidada

Selgeltteadmine: harjutus oma intuitsiooni arendamiseks

See, millises sõrmes sa kannad sõrmust, mõjutab su saatust!

Vaata, mida sõrmede pikkus näitab sinu iseloomu kohta!

Seksuaalsuse astroloogia: mis on sinu tähemärgi jaoks meeleliselt erutav?