Nädala energiad 30.07 - 5.08

Kõige olulisem on tegeleda iseenda sisemise nähtamatu eluga. Miski pole elusam. Kuskil pole täpsemat kompassi ega targemat nõuandjat. Nii kollektiivne kui ka isiklik alateadvus on läbi teinud restardi ja nüüd on meil vaja hoolega jälgida, et ei satuks tagasi vanadesse jälgedesse. On aeg luua uued mustrid, uued rajad, uus reaalsus. Järgmine pool aastat kulgebki intensiivsetes üleminekuenergiates, mil tuleb teha pidevalt teadvustatud valikuid, jätta tähelepanuta ebasobiv, valida endale sobivaim ning elada oma hinge ja südame häälest lähtuvalt.

Üleminek toob endaga vana ja aegunu aina hoogustuva lagunemise, millest ei jää puutumata ükski elu sektor. Muutuse teevad läbi meie sissetuleku allikad ja üleüldine majandussektor, religioon, traditsioonid, uskumused, teadus, suhted, kõik, mis on seni tundunud stabiilne ja turvaline. Ülimalt tähtis on nüüd hoida oma tähelepanu vaid sellel, mis sobib ja mida soovid luua. Mõte materialiseerub aina kiiremini ja see, millest sa mõtled, selle sa saad.

Jäta kõik hirmud, takistused ja ebakõlad sinnapaika, teadvusta ja lase minna. Mõtle hoopis, mida sa kogu hingest ja südamest tegelikult teha tahaksid. Mis sind motiveerib? Mis sind õnnelikuks teeb? Mõtle sellest ja tegutse selles suunas. Võta endale iga päev kas või natukenegi aega teha midagi, mida sa tõeliselt naudid. Võibolla naudid hoopis mittemidagitegemist, aga pole seda enesele tubli olemise nimel ja välise surve mõjul ammu lubanud? Nüüd luba. Praegune kuumus soosibki pigem vähem kui rohkem tegemist. Kõik on kooskõlas, ilmgi pole juhuslik.

Leia sel nädalal kindlasti aega minna loodusesse ja ujuma looduslikku veekogusse. Pane tähele, kuidas vesi sind toetab ja puhastab, taastab ja jahutab. Vesi kannab tähtsat informatsiooni. Kindlasti joo palju, et aidata oma keha suure palavuse ajal selle koormusega toime tulla. Puuviljad, marjad ja muud aiasaadused, eriti kodumaised, ideaalis veel koduaia omad, toetavad sind samuti parimal võimalikul viisil.

Sel nädalal algab augustikuu, mis tervikuna toob endaga palju muutusi ja uusi tuuli. Lisaks muidugi sumedaid tähiseid öid, tähesadusid ja romantikat. Mis iganes su elus toimuma hakkab, tervita seda, lase vanal minna ja uuel tulla. Väldi draamasid ja ära võta ümberringi toimuvat liiga isiklikult ega tõsiselt. Sina lood oma elu ise, oma valikutega. Jää enesele truuks, väljenda oma tõde armastavalt, väärtusta ennast ja püsi südames ning kõik läheb hästi. Mida armastavam ja avatum sa suudad olla, seda voolavamalt ja sujuvamalt kulgevad muutused su elus. Hoia end ja ka elu hoiab sind.

Imelist nädalat!

Allikas: www.kristallikoda.ee

Loe lisaks: NÄDALA TAROSKOOP | On aeg pöörata oma fookus sissepoole ning tegeleda oma meele ja vaimuga

PLANEETIDE LIIKUMINE AUGUSTIS: kuidas mõjutab meid taevalaotuses toimuv

Siis, kui su unistused täituvad...

Meie elu tähtsaim eesmärk on armastada, sest vaid see teeb tõeliselt õnnelikuks

Unenägudesse ilmuvatest lahkunud lähedastest võivad saada sinu teejuhid

"Punase" kuuvarjutuse mõju sodiaagimärkidele: vaata järgi, mida on sul järgneva poolaasta jooksul oodata!