Toimub rahumeelne arvete õiendamine olnu ja aegunuga. Kuuloomine Neitsis loob soodsad tingimused väikeste, kuid oluliste realistlike ja eluliste muutuste tegemiseks oma elus. Siitmaalt jäetakse vana seljataha ja keeratakse ninad otsustavalt uude suunda. Üsna tõenäoliselt kogeme midagi üllatavat ja ootamatut, seda positiivses võtmes. Saabub justkui kainenemine, tunneme taas toetavat ja kindlat maapinda oma jalge all ja selgust peas, südames ja hinges.

Oleme väljumas tunnelist, meie ees avanevad uued vaated, uued horisondid, uued perspektiivid ja võimalikkused. Nii mõndagi on meie teadvustest viimaste kuude jooksul välja puhastatud, mõned pettekujutelmad ja illusioonid on purunenud ning hajunud, suhtumised ja tõekspidamised muutunud. Nüüd on aeg leida endas taas harmoonia, selgus, kindlustunne ja maandus. Näeme elu ja enda kohta selles nüüd selgemate silmadega ja uues valguses. Selgus ja kindlustunne aitavad meil teha edasiviivaid otsuseid ja valikuid.

Neitsile omane anatüütiline ja kaine, samas kaastundlik ja õrn suhtumine aitab tervendada nii keha kui ka meelt ning teha edasiviivaid ning ennastjaatavaid valikuid. Liigume selle poole, mida oleme ammu kogu hingest nii sügavalt igatsenud, kuid teekonnal avastame, et igatsetu ei saabu sellises vormis, nagu varem ette kujutasime.

Edasine teekond avab meie silmad sügavamatele tõdedele elu ja iseenda kohta, muudab meie fookust, tõekspidamisi ja tähelepanu suunda. Miski ei jää enam samaks, kõik saab minna vaid paremaks. Selgus ja rahu on sinu südames alati olemas. Toeta jalad maha ja selg vastu puud, hinga sügavalt ja täiel rinnal ning mine eluvoo ja muutustega julgelt kaasa. Nüüd on hea aeg hakata tegema kasvõi väikesi samme uues suunas, rahulikult ja targu, aga kindlalt. Kui juhindud oma sisetundest ja hinge igatsustest, toetab sind kogu Universum.

Imelist nädalat!

Allikas: Kristallikoda.ee

Loe lisaks: NÄDALA TAROSKOOP | Esiplaanil on tunnete ja elu materiaalse poolega seotud teemad

Kummituslugu elust enesest: maja, mis polnud loodud elavatele

Šamaan Anu Pahka nõuanded: õunapuu maagiline vägi aitab leida armastust ja jääda lapseootele

9 selget märki, mis näitavad, et universum "kõneleb" sinuga