Kasuta värviteraapia nippe

Värvi oma elutuba rõõmsalt kollaseks, pehme virsiku värvi või värskelt roosaks. Need värvid muudavad inimesed vabamaks, heatujulisemaks ja optimistlikumaks. Kui sa päris seinavärvimist ette võtta ei taha, siis lisa neid värve oma kodule aksessuaaride näol - olgu selleks siis vaibad, kardinad või diivanipadjad. Rõõmsad ja päikselised värvid mõjuvad nii sulle kui külalistele ainult positiivselt.

Võta appi Feng Shui

Kui võtad kodus külalisi vastu, siis on kohvilaua kuju väga oluline selle osas, mismoodi inimesed end tunnevad ja kuidas koosviibimised edenevad. Ümmargune ja ruudukujuline laud kiirgavad jõulist yang energiat. Ovaalne ja ritstkülikukujuline laud omavad aga õrnemat yin energiat ning sobivad seetõttu pigem rahulikemateks olenguteks. Kui soovid muuta õhustikku õdusamaks ja intiimsemaks, siis kasuta lisaks ka linasest või muust naturaalsest kangast laualina.

Küünlamaagia aitab

Lihtsad küünlamaagia nipid aitavad tõmmata ligi just sellist energiat, mida soovid. Kui soovid läbikäimist sõpradega elavdada ning leida uusi tuttavaid, siis põleta oranži küünalt. See suurendab positiivset energiat ja muudab suhtlemise vabamaks ja sujuvamaks.

Kui soovid oma enesekindlust suurendada, siis kasuta kollast küünalt. Samal ajal kui sa küünalt põletad, kirjuta üles kõik see, mida antud rituaaliga loodad saavutada. Kirjuta üles ka see, mis on sind tagasi hoidnud või takistanud suhete sõlmimisel. Kui küünal on lõpuni põlenud, siis tea, et positiivsed muutused on teel. NB! Kasuta väiksemat sorti küünalt, sest on oluline, et lased sel lõpuni põleda!

Kasuta aroomiteraapia võlusid

Kuna eeterlikud õlid mõjutavad meie organismi ja kesknärvisüsteemi, siis aitab paar tilka meeldiva ja värske aroomiga õli luua kodus sobiva ja harmoonilise meeleolu, vabastada pingetest ning panna sind tundma enesekindlamana. Õlidest võiksid proovida greipi (värskendab ja loob hea tuju), magusat apelsini (tekitab rahulolutunde ja vähendab närvipinget), palmaroosi (tõstab meeleolu ja tugevdab närvikava) või bergamoti õli (loob hea tuju ja aktiveerib mõttetegevust).

Autor: Katrin Oidra