See ei ole teie ettekujutuse vili, inglid on meie seas, praegu rohkem kui iialgi varem, ja mitte ainult reklaamides. Aina kasvab inimeste arv, kes on kohtunud nende taevalike olenditega. Inglid on neile kas andnud sõnumeid, toonud tervendust või päästnud nende elu.

Miks ümbritsevad inglid meie maakera just nüüd nii sageli? Ühelt poolt on selle põhjuseks meie enda palved, teiselt poolt Jumala ja inglite teadmine, et meie jaoks on saabunud aeg tervendada ennast, oma elusid ja maakera tervikuna. Kui liigume läbi muutuste, aitavad inglid meil toime tulla raskuste ning õnnetustega, mis ainult pidurdavad meie arengut.

Inglite tervendavad võimed on piiritud. Nad võivad meil aidata tervendada inimsuhteid, tööasju, rahamuresid, eluasemega seotud probleeme ja olla abiks ka kõigi teiste murede lahendamisel.

Kas soovite, et inglid tervendaksid kedagi teist? Näiteks soovite,et inglid aitaksid kedagi teie lähedastest, kes seda vajab, või inimesi, keda nägite uudistesaates ja kelle mure teile südamesse läks. Kui palute Jumalal saata ingleid teiste inimeste juurde, tegutsete alati armastusest. See ei tähenda, et rikuksite teise inimese vaba tahet, sest on nende otsustada, kas nad võtavad inglite sõnumeid kuulda või mitte. Niisiis võite julgesti paluda inglitel ka teisi inimesi ümbritseda. Jumal reageerib eriti kiiresti vanemate palvetele, kui nad paluvad saata inglitest "lapsehoidjaid" oma lastele.

Inglid ei astu kunagi Jumala tahte vastu ja kui teie armastatud inimesel on "aeg minna",täidavad inglid tema viimased päevad siin maa peal rahu ja rõõmuga. Hoidke oma südames suurepärast palvet: "Sinu tahtmine sündigu." Sel moel ei võta te endale liigset murekoormat kanda, sest teate, et Jumal hoolitseb kõige eest niinagu vaja.

Peaingel Raafael - ülim tervendaja inglite seas
Peaingel Raafael on inglite maailmas see, kelle poole pöörduda füüsiliste valude ja haiguste korral. Tema nimi tähendab tõlkes "Jumal tervendab" ja ta võib tuua teie kannatustele kiiret leevendust. Raafael kiirgab imeilusat smaragdrohelist tervendavat energiat. Sageli ümbritseb ta oma raviva energiaga valutavad kehaosad. See valgus toimib nagu rahustav palsam, mis aitab kiirelt ning täielikult paraneda.Raafael saab olla ühel ajal paljude inimeste juures. Aja ja ruumi piirangud tema puhul ei kehti. Seega ei pea te kartma, et segate Raafaeli tähtsamates asjatoimetustes.

Tervendajast peaingel saabub teie juurde just sellel hetkel, kui teda hüüate. Võite teda kutsuda kas mõttes või kõvasti lausudes: "Raafael, palun aita mind!" Kui te palute, läheb Raafael ka teie lähedaste juurde. Raafael on võimas tervendaja, kes vabastab teie kehast ja mõtetest hirmu ning pimeduse. Mõnikord võib juhtuda, et palume küll Raafaeli appi, aga samal ajal ei lase tal ennast tervendada. Näiteks ei lase me teda oma "süütunnetest põhjustatud saladuste" juurde ja ta ei saa neid eemaldada. Või püüame teda aidata, õpetades, kuidas ja mida teha. Meie kavatsused on küll parimad, kuid need vaid takistavad peainglit. Seepärast, kui olete endale appi palunud peaingel Raafaeli, on kõige parem tema hoolde usaldada nii oma keha, mõte kui ka süda. Sel moel saab ta täita Jumala antud ülesannet ja tervendada teid täielikult.

Pole oluline, kas tegu on haige küüne või näiliselt parandamatu haigusega, kutsuge endale appi nii Jumalat kui ka ingleid. Nemad ei soovi, et ootaksime seni, kuni oleme meeleheites ja hirmunud, enne kui ükskord neid appi palume. Ehk nagu inglid kirjutasid minu vahendusel raamatus "Ingliteraapia": Niipea kui kogete valu, paluge endale appi Jumala taevaseid vägesid. Suitsuvingu tundnud tark majaomanik helistab viivitamatult tuletõrjesse ega jää ootama, kuni leegid tema kodu neelavad. Kui asi sealmaal, on telefonikõne juba mõttetu.

Ärge oodake Jumala nime hüüdmisega seni, kuni kohutavad hirmulained teil üle pea löövad. Selsamal hetkel - nii nagu alati - saadab Jumal teile abi ja lohutust. Isegi siis, kui te tema armastavat hoolitsust veel mõne aja vältel ei tunne, sest olete end ümbritsenud arvukate hirmu barjääridega.Targem oleks aga ennast jälgida ja tarvidusel kõrgemalt poolt abi paluda.

Jätke see meelde, mu armsaim laps, ja kandke enda eest hoolt, kutsudes ja paludes abi, ükskõik millal seda vajate. Sel moel pole teie hirmuvoogudel nii suuri tõuse ja mõõnasid, et nad võiksid teie meelerahu minema uhtuda. Inglid on siin, et aidata teil tervendada oma elusid, teil pole vaja teha muud, kui nende abi paluda.