Täna, reede, 27. mail õhtul kell 18- 21 tutvustab väekas ja müstiline Lea Dali Lion Võluvõru keskuses oma raamatut "Joonista valgus. See on kõige uue algus".

Tema raamatus on nii karmi reaalsust kui kaunist sügavat vaimsust. Lea kirjeldab detailselt keemiaraviga seotud vaevustest ja samal ajal toimuvatest vaimsetest õppetundidest ning kogemustest nähtamatu maailmaga, mida ta nimetab pärismaailmaks. Lea kirjutas selle raamatu ise, sest kolm eelmist katset kahelt kirjastuselt ei olnud universumi poolt määratud teoks saama. Võluvõrus toimuval olengul tuleb juttu nii raamatust kui ka elust ja muusikast.
Uuri lisa raamatu "Joonista valgus" kohta kirjastuse Pilgrim kodulehelt ja vaata lähemalt sündmuse kohta facebookist.
Kevadine väepäev armastuse ja üksolemise energias Lea Dali Lioni ja Triin Anniga

Sel laupäeval, 28. mail kell 10-17 toimub sealsamas Võluvõru keskuses, mis asub Võrus Navi seltsimajas ühepäevane vaimne väeüritus, kus muusikaedastaja ja energianautleja Lea Dali Lion jagab esmakordselt avalikult oma õpetusi, kuidas tajuda energiate maailma ning missuguste võtetega iseenda energiaid ja ümbritsevat muuta ja tervendada.
Lea põhineb oma õpetustes isiklikule praktikale vaimse maailmaga, kus ta läbi raske haiguse tohutu vaimse kogemuse osaliseks sai. Seda õpetust järgib Lea ise igapäevaselt. Kogemused vaimses maailmas on teinud Lead tundlikuks energiate maailmale ning seda peab ta ise oma suurimaks õpetajaks. Oma vaimse tervenemise ja iseenda aitamise kogemust on Lea nõus täna jagama ka avalikult, millest võib palju kasu olla vaimsel teel otsijale ning millest võib osa saada mõnusal energeetilisel väepäeval Navi seltsimajas.
Lea Dali Lion räägib väekojas energeetilisest maailmast ja energeetilisest suhtlemisest inimeste, loomade, loodusega; organitest ja nende loomuliku energiavälja taastamisest; loitsude loomisest.

Triin Anni on spirituaalne tervendaja, avatud meelega nägija ja Ingelliku Reiki õpetaja Eestis, kes oli esimene, kes Ingelliku Reiki tervendussüsteemi eestlasteni tõi aastal 2011. Sellest ajast on ta viinud läbi Eesti erinevas paigus Ingelliku Reiki koolitusi, meditatsioone, kristallidega tervendamise koolitusi, laagreid ning muid vaimsete praktikate kursuseid. Triin omab mitmekülgseid vaimseid teadmisi energiamaailmast ning sel korral jagab ta väekojas ingelliku energiamaailmaga töötamise võlusid ning aitab igalühel iseendaga paremasse kontakti saada, et inimene leiaks endas lõplikult üles iidse võimsa väe ja astuks lähemale iseenda arenemise ja aitamise vallas.

"Tänases maailmas on toimumas tohutud muutused ja kõige selle läbitöötamine, mis on üles tulemas, nõuab suurt julgust ja ausust, et endale täielikult otsa vaadata, vabastada vanad energiad ja mustrid ja saada selleks, kes me tõeliselt oleme," sõnab Triin, kelle sõnul oleme kõik üks, igaühe tegevus muudab teise inimese olemist teisel pool maakera. "Ja just iseenda muutumine ja kasvamine läbi aususe, julguse ja armastuse on muutunud maailmas õige võti, mis avab kõik uksed!"

Triin viib laagris läbi võimsa tervendusmeditatsiooni, ühendutakse inglite maailmaga ja räägitakse kristallide võludest ja kasutamisest tänapäevases energias. Lisaks räägib Triin energiate muutumisest ja kuidas ära tunda ja aru saada, et sinu energia on muutumas ja kuidas ennast sellel teekonnal toetada.

Uuri lähemalt väepäeva kohta facebookist.

Meditatiivne muusikaõhtu

Laupäeva õhtul kell 19 võib sealsamas Navi seltsimajas asuvas Võluvõru keskuses kuulda esmakordselt Lea esituses tema improvisatsioonilist loomingut, mis on inspireeritud kõrgematest sfääridest ja Lea sisemisest hingemaailmast. Lea Dali Lioni saadab basskitarril Triin Anni, kellega nad olid koos bändikaaslased ansamblis Blacky. Muusikud lubavad mõnusat atmosfääri ja hingest hinge muusikat.
Uuri lisa meditatiivse kontserdi kohta facebookist.
Vaata ka Lea Dali Lioni raamatu "Joonista valgus. See on kõige uue algus" kohta kirjastuse Pilgrim kodulehelt.