1. Kõik, mis juhtub, juhtub parima eesmärgi nimel

Vahel toob elu meieni sündmusi, inimesi ja olukordi, mis tunduvad kui komistuskivid, millest on raske üle saada. Kui lased end sellest koormast maha murda, käitud ohvrina ja süüdistad teisi, siis ei aita see sul tegelikult kuidagi eluraskustest välja astuda. Ükskõik kui keerulisi olukordi sinu teele satud või ükskõik, missuguste inimestega oled sunnitud mingil eluetapil koos olema, sul on alati valik. See valik on sinu otsus kuidas suhtuda, mõelda ja käituda. Katsu mõista, et kõigest on võimalik õppida. Läbi raskuste on võimalik areneda, ennast paremini tundma õppida ning omandada kogemusi. Leia endas üles rahu, tarkus ja positiivsus ning suhtu eluraskustesse kui õppetundidesse.

2. Ma annan andeks neile, kes on mulle haiget teinud ja liigun edasi

See ei tähenda loomulikult, et sa unustad kõik eelneva. Sa teed sellest omad järeldused, kuid valid neile andestamise oma hingerahu silmas pidades. Andestamine aitab sinu haavadel paraneda ja tasapisi edasi liikuda. Ilma selleta ei ole mõeldav, et suudaksid täielikult terveneda neist negatiivsetest emotsioonidest, mis sinu hinges on olnud tänu ülekohtule.

3. Minu keha on terve ja meel on rahulik

Öeldakse, et terves kehas on terve vaim. Kui ühes neist on ebakõlad ja tasakaalutused, siis ei saa ka teine täiuslikult funktsioneerida. Õige mõtlemine aitab sul paljudest hädadest üle saada ning kui lisad siia ka igapäevase enese füüsise eest hoolitsemise korraliku toidu, liikumise ja unega, siis teed endale sõna otseses mõttes igapäevase heateo. Ärksa meele ja positiivsete mõtetega tundub ka maailm ilusam ja parem paik.