Mida ütleb su tähtkuju sinu - ja su sünnipäeva jagavate kuulsuste - kohta?

JÄÄR

21. märts - 20. aprill

Ahne, agressiivne, vaidlushimuline, jäärapäine, rahutu, tülinoriv, jonnakas ja enesekeskne - sa oled sodiaagimärgi järgi otsekui alaliselt vihane pubekas (vaata näiteks kasvõi seda, millises seisus on su tuba). Sotsiaaltöötajate kõnepruuki kasutades on sul "probleem võimuesindajatega".

Sa tekitad enda ümber madala sagedusega kergestiärrituvuse aura, mis muudab kõik teised ebalevaks ning võib su vähimagi vaevaga marru ajada.

Oled lausa haiglaslikult sõltuvuses võistlemisest ning pead kõiges alati esimeseks tulema, olgu tegu kasvõi sülitamisvõistlusega. Oled võidu nimel kõigeks valmis - sinu arusaam ausast mängust tähendab vaid seda, et sina peale jääksid.

*

Näitleja Russell Crowe on mitu korda seisnud silmitsi märatsemissüüdistustega ning 2002. aasta BAFTA auhindade jagamise tseremoonial surus see Uus-Meremaa näitleja ühe režissööri lausa vastu seina ja karjus talle näkku: "Kuradi sitakott! Hollywoodis sa enam tööd ei leia!"

Laulja Mariah Carey lahkus väidetavalt president Obama ametissevannutamise tseremoonialt vihasena, sest ei saanud istuda presidendiga ühes lauas. Legendaarne diiva laseb sageli ihukaitsjatel restoranis oma laua ümber seista, et ta võiks süüa täiesti privaatselt.


SÕNN

21. aprill - 21. mai

Ülipositiivsed inimesed võivad sind kutsuda kindlaks, püsivaks ja usaldusväärseks. Kuid selle all mõtlevad nad, et sa oled üle mõistuse igav ning tegutsed vaid siis, kui sind tagant utsitada. Vaprad mehed/naised on pidanud sinu voodis tõeliselt kannatama, sest sina pidasid nende nukrat nuuksumist ihalevaks hingeldamiseks.

Üle kõige meeldib sulle aga koguda asju - olgu siis suhu, söögitaldrikule, pangakontole, voodisse või taskusse. Ükskõik kui palju asju sul ka poleks, tahad sa alati asju juurde ning tunned vimma teiste vastu, kellel on samuti asju ning võib-olla isegi rohkem asju kui sinul.

*

Näitleja Jessica Alba on küll kaunis, aga kui ta suu avab, võib ta oma jutuga ka Duracelli jänku magama uinutada. Ta aitas asutada firma nimega The Honest Company, mis müüb loodussõbralikke ja kemikaalivabu tooteid. Mullu hinnati firma väärtuseks üle miljardi dollari.

Keegi ei kahtle, et David Beckham on osav pallimängija, ent tema juttu kuulates jääb mulje, et tal on kogu aeg igav. Tema kaubamärk on aga hinnanguliselt väärt üle 500 miljoni dollari ning ta otsib alati uusi viise selle väärtuse tõstmiseks, alates modellindusest ja reklaamilepingutest ning lõpetades kinnisvara ostmise ja jalgpallialaste tegevustega Miamis.


KAKSIKUD

22. mai - 21. juuni

Sinu näilise siiruse taga peitub südametu ja kalk keelepeksja, kes teisi taga räägib ning salaja infot kogub, et võiks hiljem sellega kellelegi külma teha või ise vaenu ässitamisest rahuldust saada.

Sa oled valmis kõikvõimalikeks alatusteks ning võimeline ära õppima ka kõige keerulisemad petuskeemid. Oled ehtne kelm, kes valmis leskedelt nende kogutud pensioni röövima ja lastelt kommi ära võtma, endal ülbe irve näol.

Oled alalise keskeakriisi küüsis, rahulolematu ja enesekeskne inimene, kes kardab teistega suhteid luua, keeldub täiskasvanuks saamast ning kannab ka 45-aastasena nokamütsi tagurpidi peas.

Oled küll suhtlusaldis ega suuda elada ilma imetlejate hordideta, aga sinu jaoks on "suhe" ja "püsiv" kaks täiesti seosetut mõistet.

*

Donald Trump ei lase millelgi seista oma ambitsioonide teel - olgu selleks siis golfirada Šotimaal, Ühendriikide presidendiks saamine või supermodellist abikaasa leidmine.

Angelina Jolie kasutab oma salakavalat naeratust ja ülevoolavat sarmi, millega mehed ja naised abitult tema ees langevad. Ta oli abielus Billy Bob Thorntoni ja Johnny Lee Milleriga, enne kui endale kolmandaks abikaasaks Brad Pitti napsas.