Kelles on palju hirmusid, neil need õppetunnid pigem võimendusid ja nad loovad neid praegu hoogsalt juurde. Vastavalt valitud arenguteele, kas teadvustada ja tegeleda või eitada ja põgeneda, võivad inimeste teed ja ajaliinid minna nüüd enam lahku, teineteisest kaugemale. On tekkinud suurem energeetiline erinevus inimeste vahel, kes kasutavad oma vaba tahet ja sellest tulenevaid võimalusi ja kes ei kasuta.

Inimestel, kelle tähelepanu fookus on endast väljaspool, on praegu elus palju probleeme, tasakaalutust, hirme ning kuna need on ülimalt võimendatud, siis on endaga raske hakkama saada. Enese eest põgeneda pole enam võimalik. Manifesteerimine toimub nüüd hästi ruttu, kohe, momentaalselt. Kui midagi küsid, siis järgmisel hetkel tuleb juba inimene, kes annab vajaliku informatsiooni. Kõik on võimendunud, kiirused on suured, oluline on olla maandatud ja hetkes.

On vaja puhata, olla hetkes kohal ja lülitada tavateadvuse mõtted välja, et saaks tunnetada enda pärisolemust. Lasta kõik filtrid lahti ja tõesti olla enda keskmes. Lihtsalt ole, vaata enda sisse ja taju oma olemust. Et oma algolemuseni jõuda, peab vaatama endas ringi, mis on mina ja mis ei ole mina, mille olen endasse võtnud väljast poolt. Seal võib olla nii palju filtreid vahel, mis takistavad algolemust esile tulemast.

Vaatle kõike, mis sinu seest su teadvusesse kerkib, kas need on üldse sinu tunded ja probleemid või ei ole. Oma algolemuseni jõudmine on oluline, sest muidu ei saa edasi minna. Kui elad teiste probleemides, tegeled teiste asjadega, süüdistad teisi oma ebaõnnes, siis see ei vii kuskile. Praegu aktiveeruvad need energiad, et sa saad täpselt selle, mida sa lood ja sa pead hakkama teadlikult suhtuma sellesse, mida sa lood.

Ei aita muu, kui hakata teadvustama, mida sa mõtled, mida oma mõtetega lood ning kas ja kuidas see sinu enda jaoks toimib. Kui sa kogu aeg kritiseerid teisi ja väljaspool ennast toimuvat, siis teadvusta, et kõik, mida näed väljaspool, toimub sinu sees. Kui näed väljaspool ainult ebaõiglust, süüdistamist ja ebaõiget käitumist, siis on see miski sinu sees, mis seda sinu külge haagib. Mine enda sisse ja vaata, kust see tuleb. Seni kuni sa enda sisse ei vaata ja otsid süüdlast väljastpoolt, sa seda ei leia. Oled need olukorrad ise loonud. Süüdistaja sees on süütunne, mida ta ei taha omaks võtta. Süü küsimus, kui selline, ei ole tegelikult üldse oluline, seda pole olemaski. On tegu ja tagajärg, mida külvad, seda lõikad. Kui lõikus ei meeldi ega rahulda, on vaja lõpetada samade seemnete külvamine ja hakata külvama midagi muud.

Allikas: Kristallikoda.ee

Loe lisaks:

12 karma seadust, mille tundmine muudab su elu

Sisemine jõud: vabasta end piirangutest ja usu, et oled juba praegu piisavalt hea

Märgid, mis näitavad, et sa oled vaimselt ja emotsionaalselt täiesti kurnatud

Depressioon - allergia moodsa elulaadi vastu

Mis vahet on stressil ja ärevusel?