Sulemotiiv on kõikjal väga levinud ja armastatud. Palju näeb neid veebilehtede kujundustes, mustrina riietel, ehetes, kunstis. Kui vaadata läbi ajaloo, siis erinevad põlisrahvad on kaunistanud oma riideid ja peakatteid sulgedega ning uskunud, et sulg kannab energiat, mis on tulnud kingitusena ja alati kindla põhjusega. Iidsed keldid ja egiptlased uskusid, et sule leidmine on sõnum taevajumalalt. Indiaanirahvas uskus, et kotkasule leidmine on justkui tunnustus ülevalt, kuna kotkad lendavad pilvepiirini ja saavad suhelda vaimude ja jumalatega.

Suled tähistavad vabadust ja liikumist, inspiratsiooni, piiridest vabanemist, abi sealt, kus ei oleks osanudki oodata. Sulg võib märgunadena jõuda sinuni erinevalt - lebada sinu teel või lausa langeda sinu silme all teavast. Erilist tähelepanu tulekski pöörata nendele sulgedele, mis on justkui pisut erilises kohas, näiteks sinu uksepakul, pilgil, millele puhkamiseks istusid, kitsal jalgrajal, mida mööda liigud jne. Tihtipeale on need inglid, lahkunud lähedased või vaimsed juhid, kes niiviisi üritavad sinuga kontakti luua ning sinu tähelepanu võita.

Suled võivad ilmuda vastusena sinu küsimustele nii iseenesest, kui ka sinu palve peale. Võid teha taotluse, kus palud endale juhatust, õpetust või selgust, märki, mis aitaks sind sinu olukorras edasi.

Sulg on küll märguanne, kuid kuidas seda täpsemalt mõista? Loe järgmiselt lehelt, mida tähistavad erinevat värvi suled, mis sinu teele ilmuvad.