Mõnded inimeste jaoks saabub edu ja tuntus väga loomulikult ja justkui iseenesest, teised peavad vaeva nägema ja kolmandad, tee mida iganes, kuulsus ei tule ega tule. Vaat järgi, kas sinu sodiaagimärk on nende hulgas, kelle jaoks tuntus terendab juba nurga taga!

JÄÄR (21. märts - 20. aprill)

Jäära märgi esindajad on nagu särisevad tuleleegid, kes liiguvad ulja ja enesekindla ettevõtlikkusega läbi elu. Neil on sisemine jõud ja optimism, mis aitab soovi korral lausa mägesid liigutada. Nad ei mängi mänge ega kavalda, vaid on ausad ja sirgjoonelised ning ütlevad siiralt välja oma soovid ja eesmaärgid. See on ka üks põhjustest, miks neil on edu lihtne saavutada. Soovi korral oskavad jäära märgi esindajad olla lausa seltskonna hinged ja võõrustamise etalonid. Neil on oskus tundide viisi ja väga kaasahaaravalt vestelda paljudel erinevatel teemadel, kaasa arvatud nendel, millest neil õrna aimugi ei ole. Jäär on nagu kristall, mille tahkudelt kiirgab lapselikku igatsust, igikestvat rõõmsameelsust, usaldust ja sündinud vallutaja innukust. Nende sarved on teemantkõvad ning nende abil lähevad nad läbi kasvõi kiviseinast. Jäära hinges särab tuli, mis valgustab teed nii talle endale kui ka teistele, kes võtavad omaks tema suured ideed. Nad on nagu rajaleidjad, kes suudavad juhtida ümbritsevaid eesmärkide poole.

Kuulsaid jäärasid: Vincent van Gogh,Charlie Chaplin, Joan Crawford, Marlon Brando, Jackie Chan, Emma Watson, Robert Downey Jr., Lady Gaga, Eddie Murphy, Mariah Carey, Kristen Stewart, Reese Witherspoon, Elton John, Keira Knightley, Victoria Beckham, Quentin Tarantino, Sarah Jessica Parker.