Nädala ülevaade: 27.08 - 2.09

Nädala üldist nägu kujundavad sauade kaks ja täht. Sa oled oma intuitsiooniga üliheas ühenduses ja paned tähele ka ridade vahele peidetud märke. Kuna praegu avanevad uksed erinevates valdkondades, siis tuleb sul ära tunnetada, mis on sinu jaoks õige. On suurepärane aeg uuteks algusteks, sest sinu sisemist tahtekindlust toetab hetkel ka igati universum oma nõu ja jõuga. Praegu on hea aeg ka igasuguseks inimestevaheliseks koostööks, sest läbi ühiste eesmärkide ja pingutamise saavutatakse suuremaid eesmärke kui tavaliselt. Pane nüüd oma plaanid paika, ole valmis uueks hingamiseks ja mugavustsoonist välja astumiseks, sest just praegu on sul võimalik oma elu muuta, õppida, kogeda uusi emotsioone, leida inspiratsiooni ja liikuda tähtede suunas.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade rüütel. Nüüd on oluline see, et sa ei kiirustaks otsuste ega järelduste tegemisel liigselt. Hetkel on sinu elus palju toimumas ja see võib sind kohati eksitada. Katsu leida igas päevas mõned hetked, kus rahustad oma meele ja meenutad endale, mis on tõeliselt oluline. See aitab igapäevases virrvarris püsida õigel teel ja jätkata liikumist sinna, kuhu sina soovid.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib karikate äss. Sinu jaoks on praegu esiplaanil tunded ja armastus. Alusta iseenda austamisest ja oma armastusekarika täitmisest, seejärel saad ka teistele pakkuda oma lahkust, hoolivust ja headust. Sind on ees ootamas ka midagi romatilist ja südantliigutavat. Pane end valmis selleks, et sinu süda saaks avaneda ja rõõmustada positiivsete tunnete tõttu.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädalat iseloomustab kohtupäev. Sind on ees ootamas uued võimalused. Suudad nüüd leida endas sisemise jõu, et soovi korral oma elus muutusi teha. Vaata reaalsusele otse silma ja mõista, et kui soovid tõesti teistsuguseid tulemusi saavutada kui seni, siis pead ka midagi teistmoodi tegema hakkama. Tee nüüd endale plaan ja asu seda ka ellu viima. Motivatsiooni peaks sul praegu selleks kuhjaga olema.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädala kaardiks on müntide kaheksa. Nüüd nõutakse sinult pühendumist. Mis iganes see on, mida sa teed, sul tuleb hingega asja juures olla. Pööra tähelepanu ka detailidele ja loe ridade vahelt, nii saad hoopis rohkem teadmisi ja informatsiooni. Õpi olema hetkes ja keskenduma. See laseb sul nautida seda, mida teed või siis hoopiski avab su silmad ja ehk märkad, et mõni asi on sinu elus selline, millest võiksid hoopiski vabaneda.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab surm. Käes on aeg suurteks muutusteks, arenguks ja uueks eluetapiks. Nüüd pead jätma oma mugavustsooni seljataha ja hakkama tegelema enda jaoks uute teemadega. Sa pead end valmis panema selleks, et saada hakkama uute olude ja inimestega ning sind ootavad ees ka olulised õppetunnid. Olles lapselikult uudishimulik ja minnes vooluga kaasa sujub kõik sinu jaoks valutult.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku saatan. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on aga petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab. Kui soovid vabaneda mõnest pahest, siis pead südame kõvaks tegema ja õppima lihtsalt kiusatustele "ei" ütlema. Ära unusta, et sina ise oled see, kes oma elu juhib.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab erak. Vajad nüüd aega selleks, et oma tunnetes selgusele jõuda ning rahulikult järele mõelda, mida sa oma ellu soovid, kus sa hetkel seisad ja mida peaksid tegema, et liiguksid enda jaoks parimas võimalikus suunas. On oluline, et laseksid oma sisetundel rääkida. Ainult südamega valitud rajal jõuad sa sihtpunkti, mis toob sulle õnne ja rahulolu.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab sinult piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Ainus, mille pead endas taasleidma on motivatsioon. Kui oled millestki inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kümme. Nüüd pead valmis olema selleks, et astud uude eluetappi. Tõmbad oma minevikule kriipsu alla ja jätad selja taha tuttavad aga oma aja täiesti ära elanud olud. Ebakindlus, mida alguses võid tunda, on loomulik, kuid saad sellest ruttu üle ja peagi tunned kergendust, et saad alustada puhtalt lehelt.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku maailm. Oled jõudnud mingis teatud arenguprotsessis oma elus lõppfaasi. See toob kaasa täiuse- ja õnnetunde ning saad nautida harmoonilist õhkkonda nii tööl kui kodus. Kuna eelnevalt oled pidanud läbima oma eesmärkide saavutamiseks parajalt raske teekonna, siis võid nüüd lõpuks kergendatult ohata ning saad endaga igati rahul olla.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade üheksa. Sinu jaoks on kätte jõudnud periood, kus asjad ei laabu just kõige lihtsamalt, tunned kohati meeleheidet, muret ja kurbust. Tunned, justkui oleks maailm kohati sinu vastu. Ära lase emotsioonidel üle pea kasvada. Tee enda jaoks reaalsuskontroll, vaata, millest peaksid loobuma ja lahti laskma ning mille suunas liikuma. Ära unusta, et millegi lõpp on alati millegi uue algus.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Nädala kaardiks on karikate üheksa. Saad nüüd elust täiel rinnal rõõmu tunda. Oled täis positiivsust ja hindad kaaslasi, kellega koos saad ette võtta toredaid tegemisi, mis tõstavad tuju. Ära ainult kaldu äärmustesse. Pööra piisavalt tähelepanu ka igapäevastele tegevustele, mis sinu osalust nõuavad. Praegu on oodata ka positiivseid uudiseid ning rõõmusõnumeid.

Loe lisaks: 5 SODIAAGIMÄRKI, mille esindad ei lähe kunagi tagasi oma endise kallima juurde

Oska näha märke: intuitsioon juhatab sind õigele rajale

Praegu sünnivad tundliku intuitsiooniga erilised lapsed, kes on tulnud siia maailma aitama oma vanematel aegunud mustritest vabaneda

Kuidas soovida nii, et soovid täituksid?