Nädala ülevaade: 3.09. - 9.09.2018

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad karikate rüütel ja müntide rüütel. Nüüd on aeg selleks, et vaadata üle oma mõtted, tunded, käitumine ja motiivid. Eelkõige pead olema iseenda vastu aus. Sellest saab alguse kõik muu. Sa pead mõistma oma soovide ja ootuste tagamaid. Kui sa tunned, et sinu elus ei ole kõik nii nagu soovid, siis tuleks sul võtta aeg maha ja asuda iseenda emotsioonide ja käitumismustrite analüüsimise kallale. Kui sa tead, mis sind elus suunab tehtud ja tehtavate valikute poole, siis mõistad paremini nii iseenda käitumist, kui ka seda, miks üks või teine asi, sündmus või inimene sinu elus hetkel figureerib. Eelkõige peaksid praegu olema üleval teemad, mis on seotud tunnete, armastuse, raha ja elu materiaalse poolega. Ära unusta, et elus ei ole kunagi ainult positiivne või ainult negatiivne. Õpi nägema suuremat pilti ja looma seoseid. See aitab sul elu-mängu paremini mõista.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on päike. Nüüd on aeg tegeleda oma unistuste ja tunnetega. Pane tähele märke ja jälgi oma emotsioone. Just praegu on tähtis aeg selleks, et saada nii sisemist kui välist juhatust, mis aitaks sul liikuda unistustele lähemale. Sinus on uut energiat, teotahet ja inspiratsiooni. Järgi julgelt oma südame juhatust ja sa saad elada oma unistuste elu.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab ülempreester. Sa tunned, et soovid oma elus teha mõned muutused, et võiksid rohkem oma südame teed käia. Lased oma hingel teha valikuid ja see on ka sinu jaoks hetkel ainuvõimalik tee. Tunned, et mõned teemad on oma aja ära elanud ning soovid need jätta seljataha. Lase julgelt ebavajalikust lahti, sest mida vähem on sul kaasas taaka, seda kergem on sinu teekond oma unistuste suunas.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädalat iseloomustab mõõkade kolm. Saabunud nädal nõuab sult enda vastu äärmiselt aus olemist. Sinu ette kerkivad minevikust pärit probleemid, mis on jäänud lahendamata ning kipuvad sinu elus mustrina korduma. Kui võtad end kokku ning julged faktidele näkku vaadata, siis suudad ka need teemad oma elust lõplikult välja kirjutada.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädala kaardiks on müntide kuninganna. Sind ootab ees rahulik periood, kus elu liigub stabiilses tempos ja üsna ettearvatavas rütmis. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Suhete osas on samuti ootamas rahuldustpakkuv aeg - nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab müntide äss. Nüüd on saabunud majanduslikult väga head ajad - esiplaanil töö ja rahaga seotud teemad. Tegutsemist on palju, kuid sinu panus saab ka tõeliselt vääriliselt tasutud. Lisaks hindamatutele kogemustele ja tulevikuks olulistele suhetele saad sa ka arvestatavat rahalist kasu, mis annab sulle tuleviku osas kindlama tunde.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku kaarik. Nüüd leiad endas soovi korral lihtsalt motivatsiooni ja tahet, et endale seatud eesmärke saavutada. Ära unusta, et enesekindlus ja iseenda võimetesse uskumine aitavad sind kõvasti edasi. Just sina ise oled see, kes saab elu muuta. Sul on olemas ka toetajad, kes sind soovi korral aitavad. Haara härjal sarvist ja tee oma unistused teoks!

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab torn. Nüüd on sind ees ootamas midagi sellist, mis rabab sind jalust ja muudab sinu vaateid nii mõnelegi asjale. Isegi kui alguses tundus, et saabunud uus olukord on ebakindel ja muret valmistav, siis tunned üsna pea, et kõik see, mis nüüd toimub, mõjub sulle hoopis vabastavalt ja isiklikku arengut soodustavalt. Ära klammerdu tuntud ja tuttava külge, vaid ole valmis elu muutuva käiguga kaasa minema.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on karikate kuningas. Sinu jaoks saabub aeg, kus tegeled senisest enam oma hinge ja vaimu teemadega. Tunned tõmmet ka erinevate salateaduste vastu. Sa usaldad oma intuitsiooni nii elu vaimsetes kui praktilisemates küsimustes. Seeläbi suudad luua enda ümber tasakaaluka ja stabiilse atmosfääri, mida peale sinu naudivad ka sinu lähedased.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kuninganna. Sul tuleb näidata oma nutikust ja taipu, et lahendada elus esilekerkivaid küsimusi. Oled praktilise meelega ja keskendud sellele, et asjad saaksid tehtud. Sa ei lase end liigsetest emotsioonidest eksitada, vaid keskendud sellele, mis on tõeliselt oluline. Kui küsimus on aga südameasjades, siis ära unusta, et praktilise meele kõrval tuleb vahel ka oma sisehäält usaldada.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade paaž. Oled valmis kõikideks raskusteks ja ootamatusteks, mida elu võib eales sinu teele tuua. Praegu saadab elu sinu teele eelkõige õppimise, töötamise ja loogilist mõtlemist vajavate ülesannete näol üllatusi. Aga sina oled valmis. Võibolla vahel liigagi pingsalt ette valmistunud ning seetõttu kohati paindumatu või pinges. Katsu võtta asju rahulikumalt.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade neli. Nüüd on sind ees ootamas head uudised! Saad tunda kiitust, toetust ja heade sõprade kohalolu oma elus. See annab sulle juurde enesekindlust ja inspiratsiooni, mille najal saad veel vägevamate eesmärkide suunas liikuma hakata. Võid enda üle tõesti uhkust tunda!

Ambur (23. november - 21.detsember)

Nädala kaardiks on müntide neli. Sel nädalal hindad üle kõige turvalisust ja kindlustunnet. Kardad riskida ning praegu ei taha sa kuidagi ka spontaanne olla ega elu usaldada. See kindlus, mille külge klammerdud on aga petlik ja toob kaasa seisaku. Energiad ei liigu, kui sa ei anna midagi välja. Selle all on mõeldud nii materiaalseid asju kui tundeid. Kui sa ei anna midagi omalt poolt välja, siis ei tule midagi ka Universumi poolt sisse.

Loe lisaks. Igaüks meist võib inglitega suhelda

MÄRGID TAEVAST | Suled, mida oma teel kohtad, toovad sulle sõnumeid

9 selget märki, mis näitavad, et universum "kõneleb" sinuga

Nende nelja sodiaagimärgi esindajatel on kõige pikem eluiga

Need on 10 parimat sodiaagipaari: vaata, kas sina sobid oma kallimaga ideaalselt kokku!