"Olen saanud kentsaka juhtumi osaliseks, kui mul kord korralikus komisjonipoes väga armas ja pealtnäha viisakas beebi riideese silma hakkas nii, et ei saanud enne rahu, kui selle soetama pidin.Juba järgneval öösel andis endast märku üks võõras lapse hing. Tahtis niiväga kontakti luua, aga alguses oli arglik ja pelgas end täielikult näidata. Õnneks ei kukkunud ma teda kohe ära ajama, sest tajusin ära, et tegemist on inimhingega. Inimhing ei ole minu jaoks vaenlane, isegi kui ta on eksiteele langenud ning rahutu ega ole pääsenud edasi valgusesse. Meil on palju suuremaid vaenlasi eeterkehadena kui lahkunud inimese vaimolend.

Selgus, et too võõra lapse hing oli tulnud koju kasutatud riideesemega, sest ta oli seda oma elueal kandnud. Riideese pärines omakorda USAst ühest riideannetuspunktist, mis jõudis lihtsalt ringiga Eestisse läbi taaskasutuskeskuste.

Püüdsin tajuda, mis teda vaevab ning selguski kohe väga täpselt, et laps oli surnud õige noores imikueas (selle taga oli väga traagiline lugu, mis vanematega seotud). Ta ei olnud sugugi vaenulik, nagu lahkunud kummitavate hingede kohta tihti arvatakse. Ta oli kelmika ja väga armsa iseloomuga. Lapse vaim näitas pildina oma kodu, kus ta oli elanud ning oma vanemaid - huvitava arhitektuurilise välimusega kortermaja Ameerika suurlinnakus. Ta näitas ka asjaolusid, mille tõttu ta oli teise ilma läinud.

Taipasin üsna ruttu, et see laps on jäänud oma vanemate kaotusvalu ja leina tõttu meie maisesse dimensiooni ringlema, kuid huvitaval kombel tajus ta minu füüsilist kokkupuudet tema poolt kantud riideesemega, ning tuli ise kontakti otsima.

Vabastasin ta siinsest maisest dimensioonist. Järgmisel päeval aga trükkisin kohe otsingumootorisse fraasid juhtunust koos märksõnadega, et leida sarnase sündmuse kohta uudiseid. Ma ei pidanud pettuma - sain kohe kiiresti kinnitust kogu toimunule.

Laste vaimud, kes imeliste hingedena meie ümber tiirutavad (nii lahkunud kui ka need, kes kehastuse ootel ja ema energiaväljas juba ootamas), on imelised armsad olendid, kes kellelegi kahju ei tee. Sellegi poolest, peale antud juhtumit, hakkasin kasutatud riiete teemasse tõsisemalt suhtuma, isegi neisse, mille võisid loovutada mu oma pereliikmed, stiilis "Meie lapsed enam ei kanna, võite oma lastel kasutada".

Second-hand riideesemeid, ükskõik, kas võõrastelt või oma inimestelt, võib julgelt kanda, kuid annan soovituse need teadlikult ja energeetiliselt eelnevalt puhastada. Seda võiks teha kas mõttejõul (väga fokusseeritult visualiseerides) või loodusstiihiate abil. Viimane on isegi parim soovituslik variant.

Puhastada võib energeetiliselt visualiseerides (mõttejõul) helesinise energiaga (Puhta Loova Energiaga), Tingimusteta Armastuse Energiaga (samuti ühe helesinise-valkja värvivarjundiga) või mõne muu toetava puhastava energiaga. Füüsilisel, materiaalsel kujul puhastavad eset kõige paremini loodusstiihiad. Nendeks on tuli, vesi, õhk ja maa. Pesta riided ja riputada õue tuule kätte, lasta isegi esimese sajuni oodata, et siis vihm riietele peale sabistaks. (Lihtsalt pesumasina trumlis pesuvahendiga pesemine ei lähe arvesse energeetilise puhastusena, vaid puhastab kanga füüsiliselt). Mina olen teatud riideesemeid isegi tulepaistel soojendanud. Puhastusprotseduuri põhjalikkus ja pikkus sõltuvad ka kanga materjalist (nt villane ja puuvillane salvestavad rohkem infot, kui sünteetiline), kui ka eelmise kandja energeetilisest või emotsionaalsest seosest esemega.

On teada, et osa rahvaid loputavad riideid ja kangaid isegi jõevees ja tuulutavad ka uusi ostetud kangaid mitmeid päevi nööril päikesevalguse ja tuule käes. Kahtlemata puhastavad sellised toimingud kõige paremini kantavaid riideesemeid, kuid see, kui pikalt tuleb ühte või teist eset puhastada, sõltub materjalist ning eelnevast kandmisest, kandja energeetikast ja sellest, mida ta füüsilisse materjali laadis. Mõne riideeseme puhul piisab vaid mõnest tunnist, teine vajab tuule ja vihma käes tuuldumist mõned päevad.

Sama tehnikat võiks rakendada ka kasutatud esemete puhul, mille olete saanud teistelt kas kingiks, pärandiks või muuks otstarbeks. Täiesti vältimatu on puhastada need esemed, mis pole kingitud teile neutraalselt, vaid on olnud kellegi emotsionaalne kinnisobjekt (näiteks vanainimestele kallid esemed). Võite olla enam kui kindel, et eelmine omanik liigub esemega teie koju kaasa. Selliseid asju juhtub tihti antiigipoe kaupadega. Kuid taolisi juhtumeid ei maksa karta. See kaasneb kõigega siinses füüsilises maailmas. Raskematel juhtudel võivad tugevalt mõjutatud esemed uuele omanikule mõju avaldama hakata, mis võib väljenduda lõpuks nii võõrastes esilekerkivates mõtteviisides kui ka tervisemuutustes.

Kõik esemed meie ümber, nii orgaanilised kui ka mitte-orgaanilised, salvestavad meie isiklikku eluenergiat (inimese isiklikku individuaalset energiat) ning omaniku häälestust ( nt "See ese kaitsku mind alati kõikides ohtlikes olukordades"), tulles üle omade mõtte- ja alateadvuse programmidega ning hakkavad mõjutama vastavalt sellele tema kandjat, mis mõtete või tunnetega antud inimene peamiselt oli. Kui kandja on täiesti neutraalse suhtumisega ning ta on oma olemuselt täiesti teadlikult mõjutamatu, siis talle ei mõju eelmise kandja energeetika nii tugevalt, kui selle isiku puhul, kes teadmatum, avatum, tundlikum või vastuvõtlikum.

Second-hand kaupade tarvitamine on teretulnud nähtus ja loodusest hooliv tarbimisviis, arvestades, kui üüratud ressursid täitmatu moetööstuse lõugade vahel liiguvad. Muidugi võivad kandjat mõjutada toetavalt, abistavalt ja kaitsvalt spetsiaalselt pühendatud ja suure armastusega pärandatud nn mõtteliselt õnnistatud esemed (nt lahke vanaema pärandatud pulmakleit või abielusõrmus lapselapsele). Kuid sellegipoolest, olge siis teadlikud ning proovige kasvõi natukene, puhastada mõni riideese energeetiliselt või viige ta ilusate ilmadega õue vahelduseks kuivama. Nii väldite eelmise omaniku ebasoodsat vibratsiooni ja energeetikaga seotud mõjutusi teie suunas.

"Katkend pärineb teosest "Valguslapse ema päevik"(autor A.V.Amaryllis), kajastatud refereeritud kujul lehel Valguslapsed.

Loe lisaks: Ilmunud on uue ajastu lapsi ja paranähtusi kajastav teos "Valguslapse ema päevik"