Praegu on võimalik ligi pääseda algolemuse loomissagedusele ja selle kaudu ennast täielikult tervendada ning seda üsna lühikese ajaga. Kõigepealt tuleb minna enese sisse läbi südame ruumi ja liikuda sealt veel sügavamale, selgroo juurde ning siis minna veel kaugemale, selgroos asuvasse algolemuse loomissagedusse. Nüüd on võimalik selgrookanalist, esimesest ülemisest kaelalülist, mida nimetatakse Atlas-lüliks, alates lüli lüli haaval, samuti lülidevahelistest kõhretest, vabastada kõik pinged ja blokeeringud läbi algolemuse loomisenergia ning asendada seal seisev energia voolava ja harmoonilisega.

Kui Atlas-lüli on viltu, siis takistab see energia liikumist terves peakanalis. Energiavoo liikumine valguskanali peakanalis võib seeläbi olla kallutatud keskmest kõrvale paremale, vasakule, ette või taha. Nüüd saame selle ise taas otseks sättida ja energia meie lülisambas saab hakata jälle vabalt voolama. Algolemuse loomisenergia vaba voolamise üheks suuremaks takistuseks on muidugi hirmud, surmahirmu erinevad vormid, mida endas kanname.

Hakkamasaamise hirm on see, mis blokeerib energia vaba voolamise algolemuse peakanalis. See hirm on seotud ka nende suurte muutustega, mis praegu toimuvad. Vanad mustrid ja süsteemid enam ei toimi, uus on alles tekkimas. Sealt tulebki hirm teadmatuse ees, hirm tuleviku ees. See hirm tuleb lihtsalt lahti lasta ja kõik selgineb väga kiiresti, kui sa ei karda. Midagi karta pole vaja. Kõige halvem asi, mis võib juhtuda on see, et see võibolla ei toimi, aga ei toimi ainult selle pärast, et sa ei usu. Hirm takistab sul iseennast usaldamast.

Allikas: Kristallikoda.ee Facebooki leht

Loe lisaks: NÄDALA TAROSKOOP | Käes on pingeline periood, mis nõuab oskust hoida jalad maas ja pea selge

Šamaan Anu Pahka 7 lihtsat soovitust õnnelikuks eluks

ÕNNEKUU SEPTEMBER | Need on kolm sodiaagimärki, kelle jaoks käesolev kuu on eriliselt hea ja õnnelik!