Kuna seekordne kuuvarjutus leiab aset Lõvi märgis ja on ühtlasi ka verekuu, siis aktiveerib see energiad, mis suunavad sind jõuliselt sinu tõelise saatuse ja "õige raja" suunas. Praegune aeg võimaldab murda välja vanadest mustritest ja muuta soovi korral oma elu täielikut. Loe, mida toob verekuu kaasa ja kuidas just sina saad praegust maagilist aega iseenda arenguks ära kasutada!

Tulemärgid - Jäär, Lõvi, Ambur

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Tunned, et soovid asuda kasutama oma tõelist potentsiaali, et kogeda kõike seda imelist, mida maine eksistents suudab pakkuda. Leia võimalus taasavastada oma sisemine laps, luba endale tegevusi, mis panevad sind tõelist ja siirast rõõmu tundma. Just oma loomingulise, vaba ja muretu poole pead taas üles leidma selleks, et saaksid elada täiel rinna.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Sa tunned tungivalt, et vajad oma ellu muutusi. Igapäevaelu on muutunud sinu jaoks üllatustevabaks ja rutiin tüütuks. Leia võimalus murda välja mustrist, mis hoiab sind tagasi tegemast seda, millest oled juba mõnda aega unistanud. Sinus on sisemist jõudu ja julgust ning nüüd on sul võimalus oma varjatud anded valla päästa ja luua ennast uuesti.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Sind ootab ees aeg, kus pead loobuma oma mugavustsoonist. Sa oled selleks ka täielikult valmis - nii hingeliselt kui kehaliselt. Universum kutsub sind avastama maailma ja iseennast. Mine taas kooli, õpi midagi uut, vaheta töökohta, reisi põnavasse paika ja tutvu uute huvitavate inimestega.