Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad kuu ja müntide paaž. Tunned nüüd, et sinu intuitsioon ja sisetunne töötavad täistuuridel. Võid kogeda kummalisi emotsioone ja mõtteid, mis tulevad justkui täiesti ootamatult ja panevad sind oma plaane ja sihte üle vaatama. Sinus tõstab pead uus energia, mistõttu soovid asuda oma elu korrastama ja joone peale ajama. Kõige parem on teha seda nii, et annad asjadele aega areneda nende loomulikku rada pidi ja usaldad otsuste langetamisel oma südame häält. Jõuga ei maksa midagi läbi suruda ja tagant kiirustada lihtsalt ei saa midagi. Nii enam asjad ei toimi. Kui soovid olla ümbritseva maailmaga harmoonias, siis pead laskma end oma sisehäälel juhtida.

Jälgi oma emotsioone. Millal tunned end õnnelikuna? Millal tunned ärevust või ebamugavust? Sinu alateadvus võib nüüd tuua pinnale nii mõnegi vana tunde, mis kipub aegajalt üles kerkima ja sind keerulisse situatsiooni asetama. Lase kõigel sellel, mis tahab, pinnale kerida ja ära satu paanikasse. Võta endale neid vajalikke hetki, et täiel rinnal tunnetada ja mõista, miks üks või teine inimene, asi või olukord sulle just nii või teisiti mõjub. See aitab sul iseennast paremini tundma õppida ja niiviisi ka maailmas paremini hakkama saada. Mida rohkem sa oma tunnete, mõtete ja kogu iseendaga sinapeal oled, seda lihtsam ja ausam on sinu igapäevane rada.

Luba endal nüüd kogeda elu ehedust - kuula head muusikat, loe raamatuid, käi looduses, räägi sõpradega, külasta oma sugulasi. Just ehedad ja päris hetked on need, mis teevad sinu elu elamisväärseks. Lase endal kogeda, õppida, kasvada ja jõuda uutele tasanditele. Ela oma elu täiel rinnal.

Põnevat nädalat!