Kuu loomine on aeg, mil Kuud pole taevas näha või on näha ainult Maa varjuga kaetud kontuure. Kuu loomine on väekas abiline - vanasti usuti, et selle kuutsükli loomus on maagiline ja avalduvad plahvatuslikud jõud. Nüüd on aeg uueks alguseks, sest on avanemas mitmed põnevad võimalused, millest tasuks kinni haarata. Jäär lisab omalt poolt kõikidesse tegemistesse palju energiat, jõudu ja tegutsemistahet.

Jäära tähemärgis toimuva noore Kuu loomise aegu tasuks hoida enda lähedal jõukust ja küllust ligi tõmbavaid kristalle. Selleks sobivad tsitriin, kullisilm ja sammalahhat. Neid võib kanda enda lähedal, nendega mediteerida või paigutada nad kodus külluse nurka.

Nõuanne igale sodiaagimärgile, millele tuleks seekordse Kuu loomise ajal tähelepanu pöörata:

JÄÄR: mõtle sellele, millise mulje sa endast inimestele jätta soovid

Nii eraelulised- kui töösuhted muutuvad Kuu loomise ajal silmnähtavalt intensiivsemaks. Armusuhted, mis toimivad hästi, muutuvad veelgi lähedasemaks ning partnerid näitavad ausalt ja julgelt välja oma tõelisi tundeid. Tööl on võimalik, et tekib eluterve konkurents ning püüe olla parem ja edukam. Samuti intensiivistuvad nüüd ka negatiivsemad tunded. Kui sinu suhtes on olnud pingeid või pettumusi, siis just nüüd võib toimuda viimase tilga veeremine karikasse. Samuti võib mõni hapuks läinud töösuhe leida nüüd lõpu. Praegune aeg toob kaasa plahvatuslikke muutusi, kuid neil on puhastav ja vabastav toime.

SÕNN: sa vajad aega omaette olemiseks ja oma elu ümberkorraldamiseks

Noore Kuu loomine toob sinu ellu rohkem praktilisi ja maiseid teemasid. Sinus on palju tegutsemissoovi ja kindel tahe. Kui soovid vabaneda mõnest halvast harjumusest, siis võiksid just nüüd asendada soovimatu millegi uue ja kasulikuga. Kõik uued asjad kinnistuvad praegu sinu ellu hoopis lihtsamini kui tavaliselt. Hea aeg on ka oma kodus kevadise puhastuse ette võtmiseks. Kõik see, mis loob sinu elus korda ja selgust on praegu väga teretulnud.

KAKSIKUD: sõlmi uusi sõprussuhteid ja viibi seltskonnas

Praegune aeg on suurepärane selleks, et nautida elu lihtsaid lõbustusi armsate inimeste seltsis. Luba endale midagi head, toredat ja meelepärast. Mine paika, mis pakub sulle lõbustusi, romantikat või hingesoojendavaid elamusi. Kõik see, mis liigutab su südant, on praegu sinu jaoks kõige õigem valik. Luba oma hingel end juhtida ja naudi kogu hingest!

VÄHK: hea aeg uute tööalaste plaanide paika seadmiseks

Aprill võib olla sinu jaoks kohati tõsine ja ka lausa keerukas kuu, seda eelkõige elu majanduslikuma poole pealt. Kasuta praegust Kuu loomise aega selleks, et panna paika uued sihid ja teha plaane tulevikuks. Nii saad anda oma tegemistele sisse uue hoo. Praegune aeg omab ka selgitavat efekti. Nüüd mõistad, mis tegelikult töötab ja mis mitte. See annab sulle võimaluse loobuda neist ettevõtmistest, mis vaid sinu aega ja raha neelavad.

LÕVI: tule oma mugavustsoonist välja ja ava end uutele kogemustele

Noore Kuu loomise ajal tunned, et sa ei suuda end päris nii väljendada nagu sooviksid. Sõnadest jääb justkui puudu või siis ei suuda need edasi anda seda, mida soovid. Samas tunned end äärmiselt emotsionaalsena. Seda kõike võib sulle ehk isegi üleliia olla, sest sinu empaatiavõime on hetkel samuti suurenenud ning kõiki neid tundeid, nii enda kui teiste omi, võib mingil hetkel saada lihtsalt liiga palju.

NEITSI: sul on palju sisemist jõudu, mõtle hoolikalt, kuhu seda rakendad

Soovid tunda end turvaliselt ning seega üritad end ümbritseda kõige sellega,mis aitab sinus seda tunnet tekitada. See võib tuua kaasa soovi siduda end minevikust pärit inimestega, kellega suhe mõnel kindlal põhjusel lõppes. Enne kui mõne ekspartneriga ühendust võtad, mõtle hästi järele, mis põhjusel teie suhe hääbus. Ehk on see turvalisustunne, mis esmapilgul sind köitis, siiski petlik.

KAALUD: hea aeg, et alustada uut suhet või juba olemasolevasse taas kirge ja romantikat lisada

Järgnevad kaks nädalat saavad sinu jaoks olema üsna emotsionaalsed. Võid armuda pelgalt silmapilgust, puhkeda nutma vaid tühiste asjade pärast ja rõõmustada lihtsalt rõõmustamise pärast. Mingeid olulisi ja elumuutvaid samme ei tasuks nende emotsioonide pealt ette võtma hakata, pigem panusta käesolevasse päeva ja rakenda oma kirglikkus suhtesse.

SKORPION: too oma ellu positiivsed harjumused ja loobu negatiivsetest

Tunned, et soovid noore Kuu loomise ajal rohkem omaette olla ning aja maha võtta. Tõsi on see, et sa peaksid iseendale ja oma vajadustele rohkem tähelepanu pöörama. Oled nüüd eriti tundlik igasuguse kriitika suhtes ja tunned end ebakindlalt. Mida kaugemale sa negatiivsetest inimestest hoiad, seda parem. Parem hoolitse enda eest ja poputa ennast.

AMBUR: on aeg armastuse ja romantika jaoks

Sinu jaoks toob seekordne noore Kuu loomine kaasa suurenenud vajaduse oma sõprade ja armsama seltskonna järele. Ära pelga oma kiindumust ja lähedusevajadust ka välja näidata. Võid leida ka mõne uue armsa sõbra või kohtuda kellegi huvitavaga, kes sinus ka romantilised tunded äratab. Igal juhul saad sa praegust perioodi täiel rinnal nautida.

KALJUKITS: hoolitse oma kodu eest ja veeda aega oma pere seltsis

Nii sinu töö- kui eraelu edenevad praegu üsna kenasti. Läbisaamine inimestega on suurepärane ning sa suudad teiste soove ja vahel lausa mõtteid lennult haarata. Ainus, mis sulle muret teeb, on see, et kipud eneselegi ootamatult ütlema välja asju, mida hea meelega hoopis saladuses hoiaksid. Praegu tasub sul enne mõttes kümneni lugeda ja alles siis midagi olulist välja öelda. Muidu võid hiljem oma sõnu kahetseda.

VEEVALAJA: õpi midagi uut ja panusta headesse suhetesse

Noore Kuu loomine toob sulle kaasa soovi saada uusi kogemusi ja avastada uusi asju. Kui planeerid reisi, siis kaalu pigem midagi sellist, mis sind väga kaugele ei viiks, kuna koduigatsus on kerge tekkima. Sa tahad küll oma ellu midagi uut ja erutavat, kuid samas soovid siiski, et tunneksid end koduselt ja turvaliselt. Sama on ka kõige muuga - pigem lisa ellu näpuotsaga vürtsi, mitte ära vaheta kõiki koostisosi välja.

KALAD: vaata üle, mida ja kellele sa välja annad

Noor Kuu toob sinu jaoks päevakorda andmise ja saamise küsimuse. Vaata üle, kas sinu sõprusringkonnas on ehk inimesi, kes soovivad sinult muudkui teeneid, aega ja tähelepanu. Samas, kui sina oled hädas ja vajad sõpra, siis on neil kiire või on nad lihtsalt kadunud kui vits vette. Vaata oma suhted ja samuti tööasjad üle, et sinu panus ja saadav kasu, olgu see siis materiaalne või emotsionaalne, oleksid tasakaalus.

Maagilist Kuu loomist!

Loe lisaks: Tšakrapaarid: 7 tüüpi suhteid, mis põhinevad erinevatel tšakratel

India astroloogia | Planeetide liikumiste mõjud aprillis

9 viisi, kuidas kaitsta end energeetiliste rünnakute eest

Kas näed pidevalt numbrit 22 või 222? Saa teada, milliseid sõnumeid universum sulle saadab

Kas sa oled nõid? Siin on 13 võimet, mis on neil, kes on loomu poolest maagid

Kevadele vastu: kuidas ennast energeetiliselt puhastada?