Nädala energiaid esindavad mõõkade kaheksa ja mõõkade kümme. Käimas on üsna jõulised muutused. Kõik vanad mustrid, mis enam ei tööta, hakkavad murduma ning uus energia saabub aktiivselt peale. Selline murranguline protsess, mis iseenesest on vajalik arenguks ja edasiliikumiseks, võib tekitada ebakindlustunnet ja hirmu. Vanad tuttavad olud ei paku enam piisavalt kaitset ning kõik saabuv on võõras ja esialgu isegi ebamugav. Selleks, et tunneksid ennast hästi, peab sinu meelestatus olema õige. Usu, et tulevik toob head ja pakub sulle positiivseid üllatusi, mitte ei rebi sind lihtsalt mugavustsoonist välja ega lükka keset kaost. Usu iseendasse ja usalda universumit.

Isiklikes suhetes ning armuasjades ei tasuks praegu mingeid suuremaid otsuseid vastu võtta, sest kipud kõike nägema tumedamates toonides kui vaja. Pigem jälgi, mis sinu ümber toimub ning kui tunned, et asjad ei ole õiged, siis anna neile pisut aega. Korrasta oma mõtteid ja tundeid ning tegutse alles siis, kui oled endas täiesti kindel.

Töö- ja rahaasjades võivad sel nädalal kerkida sinu ette ootamatud takistused. Asjad ei lähe nii nagu oled oodanud ning see tekitab sinus meelepaha. Ära lasku masendusse, vaid anna siiski oma parim. See pingeline olukord möödub peagi ja asjad hakkavad taas liikuma.

Oma tervise eest tasub praegu tähelepanelikult hoolitseda. Luba endale piisavalt tervislikku toitu, puhkust ja looduses liikumist. Praegu on külmetumine kerge tekkima, seega riietu vastavalt ilmale ja ära lase end kevadpäikesest petta.