Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad keiser ja maailm. Nüüd suudad vajadusel olla vägagi eesmärgile pühendunud ja sinu fookus on kindlalt paiga. Sa tead, mida tahad ja see lihtsustab suuresti valikute tegemist. Suudad suurepäraselt vahet teha sellel, mida sinu hing ihaldab ja mis on pelgalt ego nõudmised. Kasuta praegust aega aktiivseks tegutsemiseks ja oma eesmärkide poole pürgimiseks. Sind ümbritsevad inimesed, kes usuvad sinusse ja kelle abi ja nõuandeid saad vajadusel kasutada. Sul tuleb vaid küsida.

Töö- ja rahaasjad liiguvad sel nädalal tõusvas joones. Sul tasub olla praktilise meelega ning kasutada mõistuse jõudu, et edukalt etteantud kohustustega hakkama saada. Mida täpsem ja korralikum sa oled, seda paremad on ka tulemused. Kui oled otsinud uut töökohta, siis nüüd võid saada mõne pakkumise, mis on väljaspool sinu tavalisi karjäärivalikuid. Ettepanek koostööks võib tulla lausa teisest linnast või välismaalt.

Armastuse ja suhete osas tõotab tulla huvitav nädal, sest toimuvad sündmused, mis panevad sind üllatuma ja seda õnneks positiivses mõttes. Kui oled oodanud oma ellu armastust, siis võid kohtuda endast vanema või kogenuma inimesega, kelle seltsis sul juba igav ei hakka.

Tervise osas ei tohiks üldiselt tagasilööke olla, kuid pead mõistma, et püsivate muutuste saavutamiseks on oluline järjepidevus ja hea rutiin. Sinu keha vajab igapäevaselt tervislikke valikuid, et püsida terve ja heas vormis. Samuti on sinu meelega - leia igapäevaselt viise, kuidas end tasakaalustada, rahustada ja rõõmustada. Sinu keha ja meel tänavad sind selle eest.

Põnevat nädalat!