Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad mõõkade kuninganna ja ülempreester. Kõige paremini tuled hetkel toime nii, et usaldad oma instinkte ning järgid pigem traditsioonilisi toimimisviise nii suhetes, tervise osas, kui ka töö- ja rahaasjades.

Sulle võib kohati tunduda, et suudad veel paremini ja tõhusamalt liikuda selle suunas, mida soovid, kuid siinkohal tuleks olla tähelepanelik. Praegu võivad ümbritseva tõlgendada sinu sihikindlust ja eesmärkidele pühendumist pisut teisiti kui sina seda ette kujutad. Inimesed võivad olla tundlikud ning kui neid survestada või tagant sundida, siis võib kergelt tekkida plahvatusohtlik olukord. Anna pigem rahulikult asjadele aega areneda, nii saad ka ise kogu protsessi jälgida ning olla teadlik, kuhu sa liigud ning mida see kaasa toob.

Suuri muudatusi ei tasuks sel nädalal ette võtta. Pigem tegele nende projektidega, mis on juba käimas. Hea aeg on selleks, et kõike olemasolevat täiustada, parandada ja viimistleda. Ka plaanide tegemiseks on praegune nädal väga sobilik.

Nüüd võid tunda suurenenud huvi kõige müstilise vastu. Soovid rohkem oma hinge ja meele harimise ja avardamisega tegeleda. Väga sobilikud on selleks jooga, meditatsioon, vaimsed koolitused ja matkad loodusesse. Kõik sellised tegevused, mis teevad sind rõõmsaks ja pakuvad midagi just sinu hingele, on praegu vägagi näidustatud. Sa vajad aega iseendale, et jõuda kõikide kevadiste arenguprotsessidega sammu pidada. Kui sa ei võta teadlikult endale aega, siis võid märkamatult läbi põleda, sest just praegu tundub olevat kõikjal tegemisi, mis vajavad tegemist ning inimesi, kes soovivad sinu tähelepanu.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on müntide paaž. Nüüd avaneb sinu jaoks mõni uua ja põnev võimalus, mis laseb sul oma ideid hakata ellu viima. Eelkõige on tegu töö- ja rahaasjadega seonduvaga. Võid selle käigus õppida juurde kasulikke nippe ja omandada teadmisi, millele toetudes saad ka tulevikus edukalt toimetada.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab müntide seitse. Sa oled teinud suuri plaane ning asunud ka juba oma eesmärkide suunas tegutsema. Nüüd on aga käes aeg, kus pead kontrolli mõneks ajaks oma käest ära andma ning lihtsalt universumit usaldama. Ära kiirusta tagant loomulikke arenguprotsesse, anna asjadele aega, et täiustuda ja küpseda. Just nii saavutad parimaid lõpptulemusi.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädalat iseloomustab sauade viis. Võid kergesti sekeldustesse sattuda ning ka inimsuhted võivad pingestuda. Tunned, et sinu teel on takistused, mis ei ole küll ületamatud, kuid kulutavad mõttetult sinu aega ja energiat. Katsu asju mitte liigselt südamesse võtta ning leia üles võimalus lahendada ettekerkivaid probleeme pigem mänguliselt. Katsu võtta seda kui kannatlikkuse õppetundi.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädala kaardiks on müntide kaheksa. Sa oled hetkel töö- ja rahaasjadega tegelemise osas väga motiveeritud ning teed plaane, kuidas oma tulevikku kindlustada. Õpid juurde enda jaoks midagi uut, mis lihtsustab tulevikus sul oma eesmärkide saavutamist. Lisaks sellele, et saad praegustest kogemustest tulevikus reaalset kasu lõigata, pakub see sulle ka põnevust ja siirast avastamisrõõmu.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade seitse. Pead nüüd olema tähelepanelik, et keegi ei üritaks sind petta. Katsu vältida segaseid ja riskantseid tehinguid ning hoidu inimestest, kes tunduvad ebaausate kavatsustega. Sind soovitakse kaasa tõmmata mingitesse intriigidesse ja püütakse ka manipuleerida sinu tunnetega. Ole valvas ja ära usalda pimesi. Kuula alati oma sisetunnet.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku kuu. Sa oled oma elus etapis, kus sul on olemas nii suurepärased võimalused edu saavutamiseks, kui ka samas oht, et vannud alla oma alateadvusest esilekerkivate hirmude tulvale. Pead suutma ome meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju. Praegu tasub sul ka oma unenägudele suuremat tähelepanu pöörata, võid saada sealt olulisi märke või juhatust.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide rüütel. Nüüd saavad sul käed-jalad tööd ja tegemist täis olema. Suudad palju ellu viia ja saavutada. Ära jäta ka pisiasju kahe silma vahele, sest just nö väikestest detailidest oleneb tihtipeale see, kuidas kogu projekt õnnestub. Pööra nüüd ka oma suhetele piisavalt tähelepanu, sest hea läbisaamine on see, mis tagab sulle kindla tagala ning mõnusa õhkkonna kõikjal, kuhu lähed.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on torn. Pead olema valmis ootamatuteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule. Sul tuleb harjuda uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Esialgu võid tunda end segaduses ja täielikult mugavustsoonist väljas olevana, kuid kui suudad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis oskad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab täht. Praegu on universumi energiad sinu poolel ning sa peaksid tundma end tõelises sõiduvees olevana. Ette võetud tegemised õnnestuvad suurepäraselt, sul on häid ideid ja suurepäraseid plaane. Sa kohtud huvitavate inimestega, kes rikastavad sinu argipäeva ja saad nautida ka mõnd toredat üllatust, mis sulle südamest rõõmu teeb.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõdukus. Nüüd paneb elu sind olukorda, kus pead leidma tasakaalu ja harmoonia oma elu erinevate valdkondade vahel. Kui oled oma energiat panustanud ainud ühte kindlasse kohta ning jätnud kõik muu hooletusse või tahaplaanile, siis nüüd hakkavad kõik need teemad endast märku andma. Võta vajadusel aeg maha ja leia oma sisemine rahu. See on kõige algus. Sealt edasi saad juba oma elu rahuliku pilguga vaadata ja teha õigeid otsuseid tuleviku tarbeks.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab õnneratas. Tunnetad, kuidas muutuvad olud ning pidevalt pöörlev ajaratas, mis toob sinu teele aina uusi kogemusi, sunnib sind end arendama ning seesmiselt kasvama. Sinu teele saabuvad õppetunnid ei ole esmapilgul lihtsad, kuid need on kõik saadetud vaid selleks, et saaksid inimesena kasvada ja täiustuda. Ära sõdi elule vastu, vaid liigu universumi rütmidega kaasa.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Nädala kaardiks on armastajad. Suur tähelepanu on suhete ja armastusega seotud valdkondadel. Eelkõige tuleb olla valmis muutusteks. Selleks, et saaksid neid muutusi ise juhtida, tuleb võtta aeg maha ja langetada teadlikke ning oma vajadustel põhinevaid otsuseid. Sel perioodil võid end üllatuslikult leida ka armastuskolmnurgast või avaldab sulle tunded keegi, kelle poolt tulevad romantilised emotsioonid sulle täieliku üllatusena.

Põnevat nädalat!

Loe lisaks: Vanarahva tarkused | Maagilised ja kaitsvad rituaalid soolaga

Šamaan Anu väekas rituaal soovide täitumiseks

Nõiataim angervaks kaitseb kurja silma eest ja alandab palavikku

Seitse nõuannet, kuidas efektiivselt oma soove manifesteerida, et neil oleks jõudu ka realiseeruda