Nädala ülevaade 10. - 16. juuni

Nädala energiaid esindavad mõõkade kaks ja surm. Nüüd pead tegelema oma elus küsimustega, mis puudutavad suhetes valitsevat tasakaalu ja tundeid, mis sellega kaasnevad. Kui sinu suhtes valitseb harmooni, siis mõlemad partnerid panustavad suhtesse ning mõlemad ka saavad sealt midagi endale olulist. Kui tunned, et oled rahulolematu ja kaalukausid on kusagile poole kaldu, siis katsu mõista, mida peaksid tegema, et seda olukorda parandada. See ei puuduta ainult romantilisi suhteid, vaid kehtib üleüldiselt nii armusuhete, töösuhete kui ka sõprussuhete osas.

Nüüd on ees seismas suured muutused, mis võivad kaasa tuua arenguid nii sinu välises elus kui ka sisemaailmas. Enne kui mõne suure ja olulise sammu ette võtad, siis mõtle hoolega järele, millised tagajärjed see endaga kaasa toob. Pigem liigu edasi vaikselt ja sammhaaval, oma sisehäält kuulates. Nii saad paremini mõista oma tundeid ja mõtteid, mis selle protsessiga kaasnevad.

Võid nüüd vajada lisaaega puhkuseks ja lõõgastumiseks. Kui tunned, et sinu teele kerkivad takistused, siis võta aeg maha, vaata oma hinge ja liigu edasi siis, kui tunned, et astud õigeid samme. Sinu hing vajab uute oludega kohanemiseks aeg, võimalda endale seda.

Põnevat nädalat!