Nädala ülevaade: 24. - 30. juuni

Nädala energiaid esindavad karikate neli ja sauade neli. Praegune eluperiood toob arenguid ja muutusi igaühe ellu. Kui ladusalt ja valutult need sinu igapäevaellu sulanduvad on paljuski kinni sinu enda meelestatuses ja suhtumises. Ära unusta olla tänulik selle hea eest, mis sinu elus olemas on. Hinda positiivset ja väärtusta inimesi, kes on igapäevaselt sinu elus ja südames.

Töö- ja rahaasjad liiguvad praegu enamasti sujuvalt, kuid seda ennekõike nö vana rasva pealt. Tunned, et hetkel on sinu meel ja mõtted kõike muud kui maiste ja praktiliste asjade juures. Ära oma kohustusi päris unarusse jäta. Kui tunnedki, et vajad hetkel aega hoopis iseendaga tegelemiseks, puhkamiseks või tulevikuplaanide paikapanemiseks, siis teegi seda. Leia viis, kuidas põletavamate ülesannetega ühele poole saada ning kõik see, mida kannatab tulevikku lükata, seda võid ka südamerahus pisut hilisemaks jätta.

Suhete osas peaksid üle vaatama, mis inimesed sinu elus on ja miks nad seal on? Ehk on mõni suhe oma aja ära elanud, võibolla vajab sinu armusuhe värskendust, või peakid hoopis rohkem väärtustama mõnda toredat inimest, kes sinu elus figureerib. Võta suhete teemaga tegelemine ette. Inimesed mängivad meie elus väga tähtsat rolli ja on oluline, et sinu suhetes valitseks selgus.

Võta endale aega, et puhata, niisama olla ja teha seda, mida tõeliselt ja kogu hingest naudid. Kui sinu meel on rahulik ja rõõmus, siis on ka sinu keha terve ja harmoonias. Naudi suve pikki ja sooje päevi ning õhtuid. Naudi looduses olemist ja kontakti leidmist kõige elavaga. Tunneta, naudi ja inspireeru!

Kaunist alanud nädalat!