Juuli toob kaasa palju arenguid ja muutusi. Sel kuu on oluline endale meenutada, et kõik, mida teed, loob ja kujundab sinu karmat. Selleks, et saaksid oma eluteel liikuda ilma kahetsustundeta ja kerge südamega, pead sa alati enda vastu ausaks jääma. See ei pruugi olla alati kerge, sest nii pead sa ka negatiivsete tunnetega ja ebameeldivate emotsioonidega aegajalt silmitsi seisma. See kõik on aga vajalik, kui soovid tõesti kasvada, areneda ja tugevamaks saada. Sinu hing ei karda elu väljakutsetega tegeleda, see on sinu mõistus, mis kipub tihtipeale vabandusi või ettekäändeid välja mõtlema. Seda loomulikult selleks, et sind säästa kurnavatest kogemustest. Kuid nagu me kõik teame, siis imed juhtuvad ainult väljaspool mugavustsooni!

Suhete osas on oodata kuud, kus pead enda jaoks selgeks tegema, kas need inimesed, kes sinu elus hetkel on, on ikka õiged ja sobivad. Kui oled oma hetkeolukorraga rahul, siis ära unusta seda ka välja näidata. Ära kunagi võta oma kalleid lähedasi iseenesest mõistetavana. Me kõik vajame häid sõnu, tunnustust ja siirast tähelepanu. Sel kuul on võimalik, et välja ilmub ka mõni minevikust pärit austaja, kes soovib sinuga taas suhteid üles soojendada. Mõtle enne hoolega järele, kas seda ikka tasub teha. Praegu on ka aeg, kus paljud suhted, mis nö vinduvad ja enam ammu ei tööta, lõppevad. Peale suhte lõpetamist tuleb endale alati aega anda, et vanast suhtest ka energeetiliselt väljuda. See laseb hingel sõlmida lahtised otsad ja rahus edasi liikuda.

Töö- ja rahaasju peaksid sel kuul võtma rahulikult. Kui kõik ei lähe kohe päris nii nagu sa ootasid, siis ära heida meelt. Praegu võibki ette tulla viivitusi ja edasilükkumisi, kuid see ei tähenda, et sa ei saaks endale seatud eesmärke saavutada. Oluline on leida tasakaal oma soovide ja välismaailma võimaluste vahel. Suuremaid väljaminekuid võiks pigem hetkel vältida. Kui see pole aga võimalik ja mõni tehing on juba kindel ja ootel, siis tasub enne kusagile alla kirjutamist teha korralik taustakontrolli ja veenduda, et raha saab ikka õigesse kohta paigutatud.

Tervise seisukohast on kõige olulisem hetkes olemise oskus ja tasakaal elu erinevate valdkondade vahel. Suvel kipub tegemisi ja toimetamisi olema palju, lisaks on kõiksugu üritused, küllakutsed, töö ja kodused toimetamised. Võta selle kõige juures endale teadlikult aega, et oma keha ja vaimu eest hoolt kanda. Olgu see kasvõi pikk õhtune jalutuskäik ja raamatu lugemine. Leia igas päevas pisut aega, mille saad vaid iseendale pühendada.

Imelist juulit!