Nädala ülevaade: 8.-14. juuli

Nädala energiaid esindavad müntide seitse ja torn. Praegune periood toob endaga kaasa üsna olulisi arenguid. Need võivad mõjuda sulle nii rõõmustavalt ja kergendustunnet tekitavalt, kui ka murranguliselt ja läbiraputavalt. Nüüd tasub olla võimalikult paindlik ja jälgida pigem huviga, mis sinu ümber sünnib. Mida kergemini sa vooluga kaasa oled nõus minema, seda paremini kohaned kõige uuega. Muutused on elu loomulik osa. See ei peaks tekitama ärevust ega segadust, kuid ometi me ei võta kõike vastu tänutunde ja rahuliku meelega. Katsu jääda rahulikuks ka siis, kui olukorrad, mis sinu teele satuvad, ei ole päris need, mida oled oodanud. Unistused ja visioonid on küll head, kuid vahel on universumil kombeks juhtida meid sihtkohta hoopis läbi teisi teid ja radasid, kui me oma vaimusilmas ette kujutasime. Lase oma meel vabaks ja ole nõus omandama uusi õppetunde ja kogemusi.

Tööasjades võib nüüd ette tulla ootamatuid keerdkäike. Suheted kaaslastega võivad pingestuda ning ka tühjast kohast võib tekkida mõni konflikt või arusaamatus. Väldi suunamuutusi, sõnavahetusi ja intriige. Nii hoiad end võimalikest pahandustest eemal.

Elu majandusliku poole osas peaks praegu pigem mõtlema raha kogumisele ja kokkuhoidmisele. Kindlasti ei tasuks ette võtta riskantseid investeeringuid, hoiduda võiks ka hasartmängudest ja raha laenamisest.

Südameasjade osas tasub nüüd tegutseda rahulikult ning pigem vältida suurte otsuste tegemist ja muutuste elluviimist. Kui kohtud mõne uue inimesega või on sinu armumine alles algusjärgus, siis pigem tasub hetkel pisut hoogu maha võtta ja anda asjadele aega, et need saaksid loomulikult ja sujuvalt areneda. Liigene kiirustamine ja ülepeakaela suhtesse tormamine ei ole hetkel hea mõte.

Tervise osas tasub olla tähelepanelik. Kui soovid alustada mõne uue programmi, teraapia või sportimisviisiga, siis pigem asu muutusi ellu viima aeglases tempos. Lase oma kehal ja meelel harjuda ja kohaneda. Nii väldid soovimatuid tagasilööke.

Ilusat alanud nädalat!