Nädala ülevaade 15.-21. juuli

Nädala energiaid esindavad sauade äss ja karikate kuningas. Nüüd saad tunda uue värske energia voogamist oma ellu. See raputab sind mugavustsoonist välja ja toob kaasa uued algused. Uued algused tähendavad aga ka alati millegi lõppu. Kuna sel nädalal ootab meid ees ka täiskuu, siis peab olema valmis selleks, et nii mõnigi nö valuline teema kerkib üles ja nõuab tähelepanu. Jälgi rahus, mis sinu elus toimub ja millised situatsioonid ette tulevad. Nii mõnestki keerukast või raskest asjast saad nüüd enda jaoks nii mõndagi õppida.

Inimsuhted peaksid sel nädalal väga hästi laabuma. Leiad teistega lihtsalt ühise keele ja saad nautida mõnusat seltskonda. Armastuse ja romantikaga seotud teemad peaksid nüüd aktiveeruma ja pole ime, kui tunned, et oled tõeliselt armunud.

Töö- ja rahaasjade osas peaksid saama nüüd kuulda häid uudiseid. Kui sinu majanduslik olukord ei ole olnud just kiita, siis nüüd võib universum kinkida sulle võimaluse, kuidas targalt tegutsedes oma muredest võitu saada. Sinu töööasju võib sel nädalal mõjutada keegi meesterahvas, kes suhtub sinusse heatahtlikult ning on valmis sind omapoolse jõu ja nõuga aitama.

Tervise eest hoolitsemise osas võiksid nüüd võtta ette mõne suurema muutuse. Kui oled tundnud, et sinu elustiil, toitumine või mõni mõttemuster vajab välja vahetamist, siis nüüd võiksid täiskuu jõudu kasutades uute praktikatega algust teha.

Ilusat uut nädalat!