Nädala ülevaade: 29. juuli - 4. august

Nädala energiaid esindavad ülempreestrinna ja erak. Sel nädalal saavad esiplaanil olema suhete ja armastuse teemad. Nüüd mõistad, et kõik suhted algavad sinust endast ja sinu suhtumisest iseendasse. On aeg üle vaadata, kas annad endale piisavalt hoolt ja armastust. Kui oled tundnud, et sa pole piisavalt hea ning piitsutad end mõne eesmärgi saavutamiseks takka, siis nüüd peaksid maha istuma ja järele mõtlema. Vaata üle, kas see, mille või kelle nimel sa endast kõik annad, on seda väärt. Kas liigud ikka teel, mis viib sind lähemale õnnele, rahulolule ja iseendaga tasakaalus ja harmoonias olemisele või ajendab sind tegutsema mõni muu põhjus. Katsu leida enda jaoks hetki, kus viibiksid kogu keha ja hingega kohal. Ainult nii saad sa kogeda kõike tõeliselt ja ehedalt. Võimalusel mine loodusesse, metsa, rabasse, vaiksesse mereranda. Kuula vaikust ja tunneta, kuidas sinusse imub rahu.

Töö osas peaks olema üsna hea nädal, kui jätkad juba sissetöötatud rajal ning teed seda, mis on sulle südamelähedane. Ka uue töö otsijatel peaks olema hea aeg, sest just nüüd võivad avaneda pakkumised, mis vastavad sinu hinge kutsumusele.

Rahaliste tehingute osas tasub nüüd olla pigem tagasihoidlik. Eriti peaks vältima õnnemänge ja kõiksugu riskantseid investeeringuid. Praegu tasuks teha pigem oma rahalise seisukorra osas reaalsuskontrolli, et teada täpselt, kus sa hetkel seisad ja millised on sinu tulevikuväljavaated.

Armastuse osas on praegu väga hea aeg. Tunned, et oled sensuaalsem ja sinu süda on rohkem avatud. See võib sind panna ka soovima sügavamat ja tähendusrikkamat suhet. On hea aeg oma partneriga suurema ühtsustunde loomiseks ja samuti ka uute suhete tärkamiseks. Küll aga peaks silmas pidama seda, et edasi peaks liikuma sammhaaval ja endale ning partnerile aega andes. Pole vaja kiirustada, muretseda ega üle mõelda. Kõik need suhted, mis on loodud elama ja õitsema, need arenevad jõudasalt ja viljakalt.

Tervise osas peaksid nüüd enda keha märguandeid jälgima. Üsa tihti tuleb ette, et füüsilised kaebused on tingitud mõnest lahendamata murest või probleemist. Katsu oma südamelt rasked teemad ära rääkida ja otsi lahendust, kas mõne sõbra või lähedase abil. Keerukamate teemade puhul tasub leida endale vastav spetsialist, keda sa usaldad ja kelle asjalikud nõuanded pakuvad häid lahendusi.

Ilusat uut nädalat!