August algas noore Kuu loomisega jõulises Lõvi sodiaagimärgis. See seadis esiplaanile suhted ja seksuaalsuse. Praegu oleks oluline tegeleda nende teemadega, mis on kooskõlas sinu südame ja hingega. Kõik see, mis on vale ja võlts, hakkab vastu ning sellest soovitakse eemalduda. Väga kergesti võivad tekkida lõhed inimestevahelistes suhetes. Inimesed võivad avastada, et nad ei tunne end enam hästi nende inimeste seltsis, kellega varasemalt oli kerge ühist keelt leida. Praegu joonistuvad inimeste eripärad väga jõuliselt välja ning see tekitab teatavaid vastuolusid.

On ka justkui silmade avanemise aeg. Pinnale kerkivad paljud aspektid, mis varem olid varjatud. Uue info pealetulek võib aga segi lüüa nii plaanid kui ka inimeste emotsioonid. Kiirustada ega paanikasse sattuda siiski ei maksaks. Ka siis, kui tundub, et käes on lausa kriisihetk, peaks proovima hoida pea selge ning mitte lasta endal hirmuga kaasa minna. Läbi hirmu ja ebakindluse ei sünni ühtegi head otsust. Anna endale aega, et tagasi rahu ja armastuse seisundisse tulla ning tee oma edasised valikud sellelt pinnalt.

Kui tunned ärevust või oled kergesti ärrituv, siis tuleta endale meelde, et kui kusagil leiab aset konflikt, siis järelikult suunab universum sind mingite teemadega enda sees tegelema. Kõik see, mis sind ärritab, ei ole sinu hinges lahendust leidnud. Kõik see, millega sa oled rahu teinud, ei saa sind kõigutada, sest sa lihtsalt ei haaku sellega. Õpi märkama, millised olukorrad sinus ebamugavust tekitavad ja proovi leida läbi selle endale võimalus sisemiseks kasvamiseks ja tugevamaks saamiseks.

Armastuse osas peaks nüüd saabuma sinu ellu suurem selgus. Tunnetad üsna tugevalt, mida sa vajad ja oled nõus ka oma elus vajalikke muutusi tegema, et saavutada suhe, mis vastab tõeliselt sinu soovidele ja unistustele. Suhtealased muutused võivad nüüd saabuda üsna ootamatult, seega peaksid olema valmis endale ja partnerile piisavalt aega andma kohanemiseks. Märksõnadeks, millest juhinduda, võiksid olla teadlikkus oma soovidest ja ausus. Ainult nii saab jõuda armastuseni, mis täiustab, laseb mõlemal partneril areneda ja kingib hetki, mis on imelised ja meeldejäävad.

Töö- ja rahaasjades võib sind oodata samuti ees midagi uut. Riskantseid pakkumisi ja hetkeemotsioonidest juhitud otsuseid ei maksaks vastu võtta. Samas, kui oled pikalt plaaninud mõnda sammu ning tunned, et oled lõpuks täiesti valmis, siis sel juhul on praegu muutuste tegemisek sobiv aeg. Muutused, mis tulevad südamehäält jälgides, viivad sind ka elu majanduslikku poolt silmas pidades eduni.

Tervist silmas pidades peaksid sa endale meenutama, et kannatamine teeb sulle halba. Nii sinu vaimsele tervisele kui füüsilisele kehale. Kui sa oled juba pikka aega millegi käes vaevelnud - olgu see mõni vinduv suhe, halb töökoht või sobimatud elamistingimused, siis nüüd pead sa hakkama ette võtma muutusi. Vastasel juhul hakkab see kõik ajapikku tervisehädades välja lööma. Anna endale puhkust, otsi lahendusi, leia mõni mõttekaaslane. Astu kasvõi sammhaaval lähemale oma hinge rajale.