Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad karikate neli ja narr. Praegu tasuks sul oma fookus suunata kõigele sellele, mis on sinu elus head. On aeg oma õnnekillud kokku lugeda. Olgu selleks kasvõi midagi vähest, kõik hea on oluline. Sel nädalal võivad üles kerikida tunded, mis panevad tundma pettumust, tüdimust ja rahulolematust ning see toob omakorda kaasa soovi asuda koheselt muutusi läbi viima. Selles, et tahad midagi parandada ja uuendada, ei ole midagi halba. Kuid hetkel tasub olla tähelepanelik ja jälgida hoolikalt, kas neid muutusi soovib sinu ego, mis on lihtsalt rutiinist tüdinud või liigud sa tõesti oma südame poolt juhatatud rajal ning teed teadlikke ja endale kasulikke otsuseid.
Tööalaselt võid tunda, et sind ei hinnata piisavalt. Vähene tunnustuse saamine tekitab trotsi ja pettumust ning see omakorda alandab soovi pingutada. Kui tunned, et selline emotsionaalne madalseis on praegu ka sinu elus, siis meenuta endale, et päevad ei ole vennad. See periood leevendub üsna pea ning hakkad end taas paremini ja kindlamalt tundma. Peagi jõuavad sinuni ülesandes, mis pakuvad põnevust ja tegutsemistahet.
Suhete osas võivad nüüd toimuda murrangud. Võib ette tulla ootamatuid olukordi ja inimesed võivad käituda arusaamatult. Katsu mitte ise üle reageerida ja pigem anna nii endale kui teistele aega. Kui tunned, et olukord muutub pingeliseks, siis ära unusta enne mõttes kümneni lugeda. Proovi reageerimise asemel vastata.
Tervise osas tasub nüüd tähelepanelik olla. Kimbutada võivad kergemad terviseproobleemid ning välja võivad lüüa ka mingid vanad hädad. Parem hoia madalat profiili, ära üle pinguta ja muidugi luba endale piisavalt füüsilist ja vaimset puhkust.

Imelist nädalat!