Nädala ülevaade: 19 - 25.08

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad müntide kuninganna ja mõõkade kuus. Praegune aeg soosib rahulikku suhtumist, suurema hoo maha võtmist, stabiilsete ja pikaajaliste plaanide tegemist. Tunned, et soovid nüüd oma ellu rohkem rahu, soojust ja turvalisust. Nüüd veedetakse pigem aega pere ja lähedaste seltsis ning tugevdatakse ja tervendatakse juba olemasolevaid suhteid.

Sel nädalal tasub alustada muutustega, mida oled juba ammu planeerinud. Hästi edenevad kõik need asjad, millele oled andnud oma panuse südamest ja hingest. Kõik see, mis sind toetab arengu ja kasvamise teel, ilmub nüüd jõuliselt välja. Loobu kõigest sellest, mis sinu meelt liigselt häirib, segab keskendumisel ja killustab. Praegu tasub oma fookus seada just sellele teemale, mille suhtes oled kindel ja millega soovid ka pikemas plaanis edasi liikuda.

Armastuse ja suhete osas peaks nüüd lõpetama kõik meeleheitlikud katsed juurutada seda, mis ei toimi. Kui sinu suhe ei tööta, siis selle asemel, et jõuga pressida, anna selle aega ja õhku, et näeksid, mis on valesti ja kas midagi on üldse võimalik parandada. Kui alles otsid suhet, siis peaksid aktiivse otsimise asemel pigem keskenduma enda arendamisele ja täiustamisele ning tegema lihtsalt ruumi, et õigel hetkel saaks just see "õige" sinu kõrvale saabuda.

Töö- ja rahaasjade osas peaks alanud nädal tooma suuremat selgust ja võimalusi, et oma olukorda parandada. Oskad nüüd näha asju veidi teise nurga alt ning sinu elus võib olla ka üks asjalik naisterahvas, kelle majandusalast nõu tasub kuulda võtta.

Tervise osas pead nüüd leidma võimaluse puhata ja enda hing ja keha harmooniasse viia. Kui oled liigselt muretsenud ning tegelenud teiste inimeste aitamise ja nende probleemide lahendamisega, siis võib juhtuda, et sinu enda vajadused jäävad tahaplaanile. Katsu enda keha kuulata ja luba oma hingele just neid naudinguid ja rõõme, mis sind tõeliselt õnnelikuks teevad ja rahulolu pakuvad. Kui oled maadelnud mõne tervisemurega juba pikemat aega, siis nüüd on soovitus vaadata situatsioonile pisut laiemalt ning leida võimalus proovida mõnd tervenemisviisi, mis asub väljapool sinu tavalist valikuala.

Põnevat nädalat!