Nädala ülevaade: 26. august - 1. september

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad mõõkade kolm ja mõõkade kuningas. Perioodi algus võib üles kergitada keerukamaid situatsioone ja probleemseid olukordi, mille algpõhjused peituvad minevikus. Ära peida enda negatiivsete tunnete eest. Luba endal kogeda kõiki neid tundeid, mis sinus pesitsevad. Kui surud pidevalt mingit emotsiooni alla, siis sa ei saa ka sellest lahti lasta. Kui soovid valusaid sõlmpunkte lahendada, siis pead end kokku võtma ja seisma silmitsi just nende teemadega, mis sulle just rõõmu ei tee. Kui elad need hetked läbi ja koged neid tundeid nii nagu need sinus on, siis saad ka asuda neist lahti laskma. Peale kõige pimedamat hetke öös hakkab tavaliselt koitma ning saabub taas valgus, selgus ja rõõm.

Suhete osas võib ette tulla madalseisu, valestimõistmisi ja konflikte. Nüüd kipuvad tülid tekkima nende teemade osas, mis on juba mõnda aega hinges kripeldanud nagu tuha all hõõguvad söed. Inimesed kipuvad hetkel olema teravama ütlemise ja lühikese kannatusega, seega tasuks enne kui midagi välja öelda, korralikult järele mõelda. Mõtlematult öeldud sõnad, mis kaaslast haavavad, ei too lahendust ega selgita olukorda. Kui soovid tõesti mõnda vana probleemi või arusaamatust klaarida, siis tasub enne korralikult oma tegevusplaan läbi mõelda ja selle juurde ka kindlaks jääda. Vastasel juhul tekib ellu pingeid juurde. Romantiliste suhete osas võib nüüd ette tulla olukordi, kus inimesed pettuvad oma kallimas. Või siis pigem, nende lootused ja ootused suhtele ning inimesele ei saa täidetud ning selle pinnalt võib nii mõnigi peretüli üle kerkida.

Tööasjade osas pead nüüd meeles pidama, et töö on töö ja eraelu on eraelu. Ära võta oma stressi koju kaasa. Isegi kui tunned, et sa ei ole rahul, siis katsu leida endale midagi motiveerivat, mis sul aitaks igapäevaste kohustustega toime tulla. Kui tunned, et sinu amet ei rahulda sinu soove ja ei paku väljakutseid, siis enne kui ukse enda järelt kinni paned, katsu mõelda, kas see, kuhu plaanid suunduda, on sinu jaoks õige tee või on see lihtsalt viis põgenemiseks sealt, kus sa olla ei soovi. Praegu tasuks tööasjade osas võtta asju mõistusega, mitte esimeste emotsioonide pealt otsuseid teha.

Tervise osas võiksid sel nädalal olla tähelepanelik. Ole enda vastu hooliv ja ära pinguta üle. Pigem tasuks võtta nüüd endale aega, et lasta kehal ja meelel taastuda, rahuneda ja leida tasakaal. Septembri algus toob kaasa uued energiad, palju tegutsemist ja kohustusi. Seega võta seda nädalat kui ettevalmistavat perioodi. Anna endale piisavalt puhkust, vaata üle oma toitumine ja vajadusel tee plaanid, milliseid muutusi võiksid oma igapäevasesse rutiini sisse viia.

Rahulikku nädalat!