Nädala ülevaade: 2. - 8. september

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad kuu ja saude kaheksa. Uue kuu ja nädala algus toovad kaasa palju uudseid olukordi. Nüüd satud situatsioonidesse, mis on sinu jaoks kas päris uued või siis millest oled mõnda aega eemal olnud. Sul on hea võimalus teha muutuseid ja korrektuure kõigis neis asjus, mille osas oled rahulolematu olnud. Ära mine mugavusest taas vanale rajale. Leia endas julgus ja tahtmine pöörata uus lehekülg ja hakka looma paremat ja harmoonilisemat elu endale.

Suhete osas võid olla väga emotsionaalne ning nüüd võivad pinnale kerkida ka kõik need tunded, mis on vahepeal unne suikunud või oma aktuaalsuse kaotanud. Võid taaskohtuda mõne vana armastusega või siis avastada endas tunded kellegi vastu, kes on olnud pigem sõber. Ära suru oma emotsioone alla, vaid julge neid tunnistada.

Tööalaselt peaksid nüüd leidma endale kindlad eesmärgid, mis paneksid sind taas motiveeritult tegutsema. Kui otsid uut töökohta, siis peaksid pakkumiste vahel valides usaldama oma sisetunnet. Praegu on intuitsioon tugev ning kui teed oma valikuid sisetunnet alla surudes, siis annab universum sulle sellest kohe üsna jõuliselt märku.

Tervise osas tuleb nüüd teha kindlad plaanid. Kui sul on mõni terviseprobleem, siis ära ignoreeri seda, vaid mine arstlikku kontrolli. Praegu võivad välja lüüa ka kõik sellised teemad, mis on seotud meie sisemaailmaga. Kuna nii mõnigi füüsiline häda on seotud sellega, et vaimses plaanis on mõned blokeeringud või surutakse mõnda emotsiooni alla, siis nüüd peaksid just selle pilguga oma tervisele vaatama. Sel moel võid leida lahenduse nii mõnelegi füüsilisele probleemile, mille osas oled varem nõutu olnud.

Imelist nädalat!