Nädala ülevaade: 16. - 22. September

Nädalat iseloomustavad karikate kolm ja sauade seitse. Sind ootab ees aeg, kus saad nautida kordaminekuid ja rõõmsaid (taas)kohtumisi. Sinu ellu saabuvad inimesed ja olukorrad, mis lasevad sul näha elu helgemat poolt. Oluline on siinkohal ka see, et osataks seda helgemat poolt märgata ja ära tunda. Vahel ollakse liigselt oma igapäevastes kohustustes kinni ning lausa keelatakse endale lõõgastumist ja lapselikku rõõmu. See on aga just see, mis hoiab meele erksana, inimese noorena ja elujõulisena.

Töö- ja rahaasjade osas avanevad sulle nüüd need võimalused, mida oled oodanud. Kui soovid teha muutusi ja hakata ise rohkem oma tööelu juhtima, siis nüüd võiksid astuda selleks esimesi samme. Sissetulekute osas ei saa sa praegu kurta, võibolla ainult selle üle, et ka välja läheb raha sama hoogsalt. Katsu vältida liigseid kulutusi ning anna raha välja vaid siis kui sa tõesti tunned, et seda on vaja. Praegu oleks pigem mõistlik veidi raha kõrvale panna tuleviku tarbeks.

Tervise osas võid tunda, et kohati on tegemisi ja kohustusi liiga palju ning võimust hakkab võtma väsimus. Anna endale lihtsalt aega harjuda uute rütmidega. Suvi on saanud läbi, päikest ja sooja on vähem ning vihmaseid ja halle päevi aina rohkem. Nii nagu loodus muutub, nii muutuvad ka sinu meeleolu ja vajadused. Luba endale rohkem mõnusaid, hubaseid ning hinge ja keha eest hoolitsevaid tegevusi. Mida teadlikumalt sa iseenda eest hoolt kannad, seda paremini sa ennast nii vaimselt kui füüsiliselt tunned. Praegu on veel suurepärane aeg, et minna loodusesse ja nautida varajasi sügise märke. Nuusutada metsa lõhnu ja lasta päikesel või vihmal oma põski paitada. Mida rohkem sa oled loodusega kooskõlas ja mida enam aega veedad kivist seinte vahelt ja ekraanide tagant väljas, sest elusam sa oled ning seda teravamad on su meeled.

Põnevat nädalat!