Nädala ülevaade: 30. september - 6. oktoober

Nädala kaartideks on mõõkade kolm ja poodu. Nüüd tuleb tegeleda pinnale kerkinud emotsioonidega. Äsja olnud pööripäev ning noore Kuu loomine on toonud kaasa uusi energiaid, mis põhjustavad sinu hinges emotsioonide kõikumist. Taas võivad avaneda mõned vanad haavad, mis nõuavad endaga tegelemist. Ära suru negatiivseid emotsioone alla. Nii ei vabane sa neist kunagi tõeliselt. Lase julgelt pinnale kõik see, mis on sinus tekitanud kurbust, häbi, viha või mõnda muud emotsiooni. Selleks, et edasi liikuda ja ebasobivast mustrist väljuda, pead sa vaatama oma hirmudele silma ja endale andestama. Selleks, et oma elus edasi liikuda, tuleb sul teha valik. Niikaua kui sa pole otsustanud, senikaua oled sa justkui ootel. Õpi minna laskma ja vastu võtma. Ära klammerdu kramplikult olemasoleva külge. Kuula om hinge juhatust. Ebamugavustunne on märguanne ja võimalus vaimselt edasi astuda. Võta seda kui märki, mis laseb sul oma õppetundi omandada ning selle juurest paremasse tulevikku astuda.

Armastuse ja suhete osas võivad nüüd üles kerida teemad, mida oled proovinud vältida või varjata. Sa võid sattuda silmitsi mõne inimese või situatsiooniga, mis asetab sind emotsionaalselt keerukasse olukorda. Samuti võib nüüd ilmutada enda nii mõnigi ammu "maha maetud" tunne. Võid avastada, et sa ei ole endas ära lahendanud mingeid teemasid, mis mõjutavad ka sinu tänase päeva käitumist ja valikuid.

Töö- ja rahaasjad on praegu seisus, kus on hea aeg vaadata üle oma minevikus tehtud otsused ning teha ka plaane tulevikuks. Võta arvesse oma kogemusi ja astu edasised sammud kalkuleeritumalt ja teadlikumalt. Mida paremini planeerid ja mida rohkem infot valdad, seda tõenäolisem on, et suudad enda jaoks astuda samme, mis viivad sind oma tegelikele unistustele lähemale.

Tevise osas on praegu väga oluline, et suudaksid säilitada meelerahu ja pakkuda endale armastust ja mõistmist. Tunned kohati väsimust või energiapuudust ning ainus, mis selle vastu aitab, on lubada endale puhkepaus. Veeda vähem aega arvutis ja telefonis, pigem loe raamatut ja jaluta looduses. Rahu ja vaikus on hetkel sinu vaimsele ja füüsilisele tervisele väga tähtsad.

Põnevat nädalat!