Nädala ülevaade: 14. - 20. oktoober

Nädala kaartideks on mõõkade kaks ja sauade kuninganna. Praegu tasub tähelepanu pöörata suhetele ja suhtlemisele. Suhted on läbimas puhastumis- ja tervenemiskuuri. On võimalik, et mõni suhe, mis on juba mõnda aega peavalu valmistanud, leiab oma otsa või hoopis leitakse nüüd lõpuks üheskoos toimiv lahendus, mis uued tuuled puhuma paneb ning värskust ja uut hingamist toob. Samas, ka uued suhted arenevad nüüd üsna tormiliselt edasi, ning enne elumuutvate sammude ette võtmist tasuks jälgida, kas see, mis toimub, vastab sinu ootustele ja tegelikule tahtele. Pead suutma leida tasakaalu ja mõistmise enda ning end ümbritsevate vahel. Sinu elus on juba praegu olemas erinevad lahendused ning võimalused edasi liikumiseks ja muutusteks. Rahulik ja avatud meel on parim, mis need ära tunneb. Õpi olema kohal ja mitte põgenema ka neis olukordades, mis ei ole sinu jaoks kõige mugavamad ja lihtsamad.

Töö- ja rahaasjades tasuks nüüd olla võimalikult praktilise meelega. Oluline on ennast kehtestada ja julgeda küsida endale seda, mis on sinu. Asjad ei pruugi laabuda just kõige sujuvamalt, kuid just läbi endale kindlaks jäämise ja julguse suudad sa siiski liikuda enda poolt soovitud suunal.

Tervise ja enesetunde osas mängivad nüüd olulist rolli emotsioonid ja oskus neid tasakaalustada. Kui suudad olla rahulik, tunned end tänulikult ja oskad leida õnne ka igapäevastes olukordades, siis on ka sinu vaimne tervis stabiilne. See omakorda hoiab ära nii mõnegi füüsilise tervise kaebuse.