Nädala ülevaade: 21. - 27. oktoober

Nädala kaartideks on sauade rüütel ja kohtupäev. Ees ootab palju tegutsemist ja saad näha ka nö viljade valmimist. Tuleb end panna valmis selleks, et nii mõnigi asi sinu elus hakkab nüüd kas sinu kaasabil või omasoodu liikuma ettenähtud lõpptulemuste poole. Seisakud saavad otsa ja saad taas võimaluse tegutseda ja nautida liikumist suunal, mis pakub sulle rõõmu ja rahulolu.

Väga hästi peaksid praegu kulgema just töö ja elu maisema poolega seotud teemad. Kui ootasid mõnd sõnumit või märguannet, siis nüüd sa selle ka saad. On võimalik, et pead seoses tööasjadega võtma ette väikse reisi või satud lihtsalt enda tavalisest töökeskkonnast teistsugusesse ümbrusse. See pakub sulle võimalust asju värske pilguga ja teise nurga alt vaadata.

Suhete osas on väga oluline, et inimesed räägiksid üksteisega. Ausus ja oma soovide väljaütlemine ennetab nii mõnegi probleemi ja ebakõla. Praegu on oht ülemõtlemiseks ja liiga kiirete järelduste tegemiseks. Kui soovid, et sinu suhted laabuksid, siis anna endale ja oma partnerile aega. Isegi kui tundub, et mõni asi on sulle vastukarva, siis väljenda oma tundeid rahulikult ja selgelt ning luba endal asjadega harjuda. Mida rahulikumalt suudad praegu inimsuhetes opereerida, seda suurem on tõenäosus, et suudad nii mõnegi tühise tüli ära hoida.

Tervise osas on oluline, et sa suudaksid mineviku seljataha jätta. Seda nii vaimses mõttes kui ka füüsilises. Selleks, et saaksid edasi liikuda ja oma tervise olukorda parandada, peaksid võtma vastu muutused ning loobuma neist harjumustest, mis ei mõju sulle hästi. Kui oled pidevalt kinni ühes ja samas mustris, nii nüüd peaksid suutma leida endas selle sisemise jõu, mis laseb sul end välja murda neist ahelatest, mis on takistanud sul soovitud muutusi ellu viia. Silmas võiksid pidada vaid seda, et kui sa alustad sportimisega, siis peaks seda tegema tasa ja targu. Praegu on motivatsioon laes ning ka energiat küllaga, see aga võib tõugata oma võimeid üle hindama ja tuua kaasa väikese ülekoormuse või vigastuste ohu.

Ilusat nädalat!