Nädala ülevaade: 28.10 - 3.11

Nädala kaartideks on mõõkade kaheksa ja sauade kaks. Nüüd pead tegelema teemadega, mis on sulle pingeid, stressi ja meelehärmi tekitanud. Sa pead suutma oma elu rasked teemad läbi mõelda ning olema valmis nendega tegelema. Kui lased neil oma elus pidevalt nö pealispinna all figureerida ning oma otsuseid mõjutada, siis varjutab see tervet sinu elu suuremal või vähemal määral.

Isegi kui sa ei suuda oma valupunkte lahti harutada, piisab sellest kui teadvustad neid. Kui tead, mis on sinu tugevused ja nõrkused, siis oskad selle pinnalt ka oma valikuid teha. Siis saad teadlikult mugavustsoonist välja astuda ja end proovile panna. Või siis hoopis teadlikult vältida nendesse mustritesse ikka ja jälle sattumist, mis sind kinni hoiavad ning sinu arengut pidurdavad. Kõik vastused on juba sinu sees olemas, sa pead need lihtsalt üles leidma.

Südameasjade osas tasub kõigepealt endale otsa vaadata ning mõelda, kas hindad ja armastad end piisavalt. Kui sa endast ei hooli, siis kuidas saad sa oodata, et teised sind austavad. Kuula oma südame häält ja ära unusta ka oma vajadusi. Kui sul on partner olemas, siis tasub võtta ette jutuajamine, kus selgitad oma soove ja ootusi. Sinu kallim ei ole selgeltnägija ning suhete laduse sujumise nimel tuleb end kokku võtta ning rahulikus ja armastavas õhkkonnas oma soovidest rääkida.

Töö- ja rahaasjades osas võid tunda, et tahaksid, et asjad oleksid paremini ning sissetulekud suuremad. Ometi arvad, et muutused ei ole sinu võimuses. Tegelikkus on aga see, et ainult sina ise saadki midagi ära teha, kui soovid, et midagi muutuks. Küsi palgatõusu, mine mõnele kursusele, vähenda oma laenukoormat, tee tulevikus tagasihoidlikumaid kulutusi. Midagi on igaühel võimalik teha, et oma olukorda parandada. Seega, kui soovid muutusi, siis tegutse. Praegu on hea aeg, kuna käimas on noore Kuu periood. Saad oma uutele algustele kaasa ka universumi toetavad jõud.

Tervise osas on oluline leida hingeline tasakaal. Kõik meie haigused ja tervisemured ei ole küll õige mõtlemise ja elustiili valikutega välditavad, kuid kindlasti on head valikud kasuks selles osas, et need ei halvenda sinu olukorda. Stress, ülemõtlemine, vähene uni ja ebaregulaarne toitumine suudavad halvendada ka muidu täiesti terve inimese enesetunnet. Hoolitse enda eest, panusta oma heaolusse ja alusta just praegu uute enese eest hoolitsemise viisidega.