November tõstab esiplaanile teemad, mis on seotud partnerluse, suhtlemise ja tasakaalu leidmisega erinevate osapoolte vahel. Nii mõnelgi korral tunned, et sinu süda ja mõistus soovivad erinevaid asju. Nüüd on aeg tegeleda nö kuldse kesktee leidmisega, mis tooks ellu rahulolu ja kõhklusteta harmoonia. On aeg üle vaadata, kas ka andmine ja saamine on sinu elus tasakaalus. Kas on ehk mõni koht, kuhu panustad ja annad endast kõik, kuid ometi ei tule sealt vastu midagi? Isegi mitte hingerahu. Sel juhul peaksid ehk oma tegemised ja suhted üle vaatama selle pilguga, et mida võtta ja mida jätta.

Armastuses toob november kaasa aja, mis pakub rõõmu, rahuldust ja romantikat. Paljud tunnevad nüüd, et oma armsamaga on palju lihtsam ühist keelt leida ja asjad laabuvad paremini. Inimesed on avatumad oma soovide ja ootuste osas. See aga toob kaasa suuremat mõistmist ja arusaamist oma suhtest ja partneri vajadustest. Inimesed julgevad rääkida oma salajasematest mõtetest, soovidest ja fantaasiatest ning paljud neist saavad nii ka tõeks. Aga siinkohal on mõeldud neid soove, mis tulevad tõesti südamest. Kõik see, mis puudutab riskimist, hulljulgust ja katsetamist oma piiridega, ei tasuks praegu ette võtta. Sel juhul võib eufooria möödudes leida end hoopis murtud südamega.

Töö- ja rahaasjades pead olema praegu väga tähelepanelik ning pigem jälgima, et kõikidest tähtaegadest oleks kinni peetud, tööd oleks tehtud ja arusaamatusi töökaaslastega ei oleks. Asjad toimivad hästi siis, kui liigud mööda vana tuttavat rada. Kui tahad uuendusi või plaanid mõnda suuremat rahalist väljaminekut, siis katsu see lükata kuu lõppu. Sel juhul on elu majandusliku poolega seotud asjade puhul õnnestumise protsent suurem.

Tervise osas peaksid vältima ülesöömist, alkoholi, vähest und ja stressi. Kui sa enda eest ei hoolitse, siis praegu mõjuvad kõik sellised asjad topelt kahjulikult. Sa ei pea tegema palju, piisab ka elementaarsest oma tervise eest hoolitsemisest, piisavalt värskes õhus liikumisest ja positiivsest mõtlemisest, et sinu heaolu püsiks. Kui sul on mõni tervisemure, siis peaksid sellest kindlasti rääkima. Jaga oma muret mõne pereliikme, sõbra või terapeudiga. Just nii leiad sa enda jaoks sobiva spetsialisti, kes aitab sind.