Nädala ülevaade: 4.11 - 10.11

Nädala kaartideks on sauade kuus ja karikate kolm. Saad kogeda edasiliikumist nii otseses kui kaudses tähenduses. On palju ringiliikumist, toimetamist, kohtumisi ja ka taaskohtumisi vanade sõprade-tuttavatega. Saad kuulda häid uudiseid, mis sinu hinge rõõmustavad. Kui sinu teel oli mõni takistus, siis nüüd suudad leida lahenduse ja eemaldada blokeeringud.

Südameasjade osas ootab sind sel nädal ees huvitav kogemus, mis pakub mõtteainet ja võimalust sisemiseks kasvamiseks. Samuti võib sinu teele sattuda mõni vana austaja, kelle ilmumine võib tekitada nii taaskohtumisrõõmu kui ka hoopis negatiivsete tunnete üleskerkimise. Kui oled suhtes, siis peaksid suutma nüüd olla rahulik ja tähelepanelik ka siis, kui mõni konflikt esile kerkib. Kui oled aga vallaline, siis tasub just vanade heade sõprade seltsi otsida, läbi kelle on võimalik tutvuda mõne uue ja huvitava inimesega.

Tööasjades peaksid pigem jätkama sama rada, sest üsna pea saad näha oma töö tulemusi. Sinu panus saab vääriliselt tasutud ning see tekitab rahulolutunnet. Kui oled soovinud leida uut töökohta, siis just praegu tasub hoida silmad-kõrvad lahti. Läbi isiklike suhete - sõprade, sugulaste või tuttavate, kuuled heast ja huvipakkuvast võimalusest, millest tasub kinni haarata.

Raha osas ei tohiks hetkel probleeme olla. Isegi kui tunned, et soovid suuremaid sissetulekuid, siis selle asemel, et kurta, proovi tänulikkust. Hinda seda, mis sul on ja usu, et universum kindlustab sulle kõik vajaliku. Mida enam sa usud, et sinu majanduslik olukord on hea, seda paremaks see läheb. Seda nimetatakse külgetõmbeseaduseks ja see tõesti toimib.

Tervise osas peaksid nüüd olema tähelepanelik. Kui kõik muud eluvaldkonnad nõuavad endale liiga palju tähelepanu ja iseenda tervise ja heaoluga tegelemine tundub sulle keeruline, siis tuleta endale meelde üht - kui ei ole tervist, siis ei saa ka muid elu väärtusi hinnata. Aseta iseennast ja oma heaolu esikohale. Võta iga päev aega, et endaga tegeleda. Mõtle, mida sa sööd, kui palju sa liigud ja kas sinu mõtted on positiivsed. Eriti hästi mõjub sulle praegu mõni reis või kasvõi pisike väljasõit. Kui muu ei ole võimalik, siis sõida kasvõi metsa või mereäärde, et nautida looduse tervendavat mõju.

Põnevat nädalat!