Nädala ülevaade: 18.11 - 24.11

Nädala kaartideks on müntide kaheksa ja karikate kümme. Periood ei saa olema kerge ja nõuab pingutusi, kuid lõpptulemus on ka seda väärt. Kui soovid midagi luua, parandada või uuendada, siis pead sellesse panustama. Usu sellesse, mida teed ning julge unistada. Kui sa tead, mida sa tahad ja kui see tahtmine tuleb õigest kohast, ehk sinu hingest, siis toetab selle saavutamist ka universum. Anna endast parim ja sa hakkad märkama, kuidas üksteise järel hakkavad sündima väikesed imed. Sinu elu läheb täpselt nii nagu peab. Isegi kui sa esialgu ei saa aru, milleks üks või teine sündmus hea on, siis suuremas plaanis mõistad, et kõik, mis sinu elus toimub, viib sind arenguteel edasi.

Armastuse osas pead nüüd usaldama ainult enda südant. Sisimas sa tead täpselt, mida sa tahad ja tead ka, mida pead tegema, et seda saada. Ole julge ja ära karda astuda neid samme, mis sind tõelise ja sügava armastuse juurde viivad. Vahel jäädakse kinni mugavustsooni, olgu see siis hirmust, turvalisusepüüdlusest või millesti muust, kuid endale tuleb meenutada, et imed juhtuvad väljaspool mugavustsooni. Kui soovid saada seda, mida pole varem saanud, siis pead tegema seda, mida pole varem teinud.

Tööalaselt pead sel nädalal ennast kokku võtma. Oluline on säilitada head suhted ning jääda silma oma oskustega. Kuigi võid tunda ennast olemasoleval ametikohal turvaliselt, siis ei tasu unustada, et keegi ei ole päriselt asendamatu. Siinkohal ei tuleks muretseda, vaid pigem anda endast parim ja teadvustada endale, miks sa seda tööd teed, mida teed. Kui oled õiges kohas ja saad suurepäraselt hakkama, siis jätkagi samamoodi. Kui aga tunned, et sinu parim ei ole piisav või sulle pakutav ei rahulda sinu soove, siis vaata ringi millegi sellise järgi, mis läheks rohkem sinu unistustega kokku.

Tervis on praegu väga suures osas sinu enda kätes. Alusta positiivsest mõtlemisest ja motivatsiooni leidmisest. Oluline on leida enda jaoks töötav režiim. Lisa oma tavalisse argirutiini midagi sellist, millest oled puudust tundnud. Olgu see hommikune sidrunivee joomine, rohkem liikumist, positiivsemad mõtted, tervislikum toit või mis iganes muu asi, mille kohta tead, et see aitaks sinu heaolule kõvasti kaasa. Alusta juba täna ja ära leia endale vabandusi, miks sa ei saa üht või teist asja teha. Kui on olemas soov, siis leidub ka võimalus.

Imelist nädalat!