Nädalat iseloomustavad karikate seitse ja ülempreester. Sinu elus on hetkel toimumas üsna palju. Tähelepanu tahavad eraelulised aspektid, tööl ootavad eesmärgid täitmist ja iseenda, oma arengu ja tervisega sooviksid samuti tegeleda. Lisaks veel kõik muud igapäevased ja olmelised küsimused, mis kohati oma mitmekesisuse ja hulgaga üle pea kasvama kipuvad. Võid tunda, et oled sattunud virr-varri keskele, kus puudub tasakaal. See aga kipub hingerahu minema viima ja mõjutama sinu otsuseid ning pikas plaanis isegi tervist. Selleks, et mitte pead kaotada, pead sa oma prioriteedid paika panema. Vaata üle, mis on sinu jaoks oluline, mille nimel tuleks pingutada ja kuhu oma energiat panustada. Paljud kipuvad tegelema teemadega, mis ei kuulugi neile. Ära võta oma sõprade, töökaaslaste, laste või abikaasa kohustusi enda kanda, kui sa tegelikult neid hallata ei suuda. Tee endale selgeks, mis on see, millega sa pead tegelema ja mis on see, mille võid kerge südamega kõrvale jätta. Sinu sees on kõik õiged vastused olemas. Need tuleb vaid üles leida. Kui vahepeal oled oma järje kaotanud, siis nüüd on õige aeg taas oma hinge vaadata. Usalda iseennast. Kuula, mida sinu süda ütleb!

Armastuse osas on käes aeg, kus tunned, et sinu huvi on äratanud rohkem kui üks inimene. See võib sind panna mõtlema ja juurdlema armastusega seotud teemade sügavama tähenduse üle. Praegune aeg võib panna sind igatsema millegi sellise järele, mis on kauge, põnev ja kättesaamatu. Mõtelda ja arutleda ei ole nende teemade üle halb, kuid enne kui tegutsed, kaalu hoolega, kas sinu sammud on ajendatud armastusest või kannustab sind ego.

Tööasjades võid vajada kellegi head nõu. Ehk oled mingi teemaga jõudnud ummikusse või on sul lihtsalt inspiratsioonipuudus, igal juhul on hea kui räägid kellegagi, kes aitab sul näha asju teise nurga alt. Kui soovid oma tööelus muutusi, siis liigu edasi hästi hoolikalt oma samme planeerides. Riskida väga ei maksa, sest hetkel saavutad parimaid tulemusi just järgides reegleid ja ettekirjutusi. Ka rahaasjades tasuks olla pigem konservatiivne. Ei ole hea aeg teha suuremaid investeeringuid. Kui pead mõne tehingu just praegu tegema, siis konsulteeri kindlasti enne mõne spetsialistiga, et veenduda, kas sinu ette võetud samm on ikka kasumlik.

Tervise osas pead olema tähelepanelik. Pead enda eest teadlikult hoolitsema ja viibima palju looduses. Just maandamine ja ühendus Maaga on üks hinge ja keha parimatest harmoniseerimise viisidest. Leia iga päev aega ja tahtmist liikuda õues. Mine loodusesse ja naudi karget ilma. Võta seda aega televiisori, arvuti ja telefoni arvelt. Tee nutiseadmete paast ja koge rohkem päriselu.