Nädala kaartideks on mõõkade üheksa ja müntide kolm. Kuigi kätte on jõudnud jõulukuu, mis toob meile peagi rahu ja vaikuse pühad, siis sel nädalal võib sinu kaaslaseks olla hoopis ärevus. Kipud üle mõtlema ja liigselt analüüsima. See on hea, et soovid realistlikku ülevaadet oma elu ja olu kohta, kuid kui kaldud juba äärmusse, siis ei ole sel enam tõelisusega midagi pistmist. Vahel võid tunda, kuidas ärevad mõtted kerkivad justkui iseenesest ka siis, kui oled lõõgastunud ja rahus. Siin ei aita muu kui teadlik meele rahustamine. Praegu liiguvad muutlikud energiad, mis toovad uut hingamist ja aitavad vanast lahti murda. See omakorda mõjutab tundlikumaid inimesi ning tekitab rahutust ja ebakindlustunnet. Praegu on parim, mida teha saad, viibida oma armsate inimeste läheduses. Just pere, laste või sõprade head sõnad, energia ja toetus on see, mida vajad. Veeda oma hetki nende seltsis, kellega sul on hea ja kellele saad oma südame avada.

Armastuse osas peaks praegu edasi liikuma tasa ja targu. Kui sa ei ole oma armuelu olukorraga rahul, siis on hea seda muuta, kuid kindlasti ei tasu toimida esimeste emotsioonide ajel. Praegu kiputakse üle mõtlema ja olema liigselt armukade. Pigem ole avameelne, leia hetk kus oled endas kindel ja rahulik ning võta ette üks südamest südamesse vestlus. Kui oled vallaline, siis võid kohata nüüd kedagi, kes on kas samas valdkonnas tööl kui sina või kellega seob sind midagi elu majanduslikuma poole pealt.

Tööasjades pead lihtsalt tegema seda, mis nõutakse. Võib esile kerkida konfliktseid olukordi, viivitusi või keerulisi inimsuhteid, kuid selle kõige juures on oluline, et inimene peaks meeles - tegemist on ainult tööga, see ei ole kogu elu. Keskendu sellele, mis on vaja ära teha ja ära võta tööd koju kaasa. Ole ise võimalikult sõbralik, korrektne ja kohusetundlik. Rahaliselt ei ole halb nädal. On oodata häid uudiseid seoses sissetulekute ja sinu majandusliku seisukorraga.

Tervise osas peaksid nüüd tähelepanelik olema. Võid tunda väsimust ja peavalusid, samuti võid tunda, et ei saa uinuda või siis vastupidi, soovid veeta terve päeva voodis teki all. Luba endale piisavalt und, kosutavat toitu ja mõnusaid puhkehetki. Sa vajad seda, et nädala pingetega toime tulla.