Nädala võtavad kokku müntide kaheksa ja karikate kaheksa. Alanud periood ei saa olema kerge, see nõuab palju pingutamist, panustamist ja vajadusel ka enda kokkuvõtmist. On palju tööd, seda nii ametialases mõttes, kui ka inimese enese arengu ja suhete pinnal. See ei ole ilmtingimata halb aeg, kuid selleks peab end vaimselt ette valmistama.

Kui suudad end piisavalt motiveerida ja jätta kõrvale kõik häirivad tegurid, siis suudad sul nädalal palju saavutada. Kuna praegused õppetunnid ei ole kergete killast, siis tasuks endale meenutada, et lihtsalt käega löömine ja minema kõndimine ei too lahendusi. Just rasked situatsioonid on need, mis kõige rohkem kasvatavad ja mille enda jaoks ära lahendamine toob tõelise kergenduse ja oodatud muutused.

Südameasjade kohalt toob nädal kindlasti mõtteainet. Võid tunda, et elutempo on nii kiire, et pead armastuse teemadeks spetsiaalselt kõigi muude tegevuste kõrvalt lausa aega näpistama. Kuna paljud tegelevad praegu oma hinge isiklike küsimustega, siis võivad inimesed tunda, et neid on justkui tahaplaanile jäetud. See aga ei ole tõsi. Praegune aeg vajab hästi pikka meelt, mõistmist ja arusaamist. Nii iseenda vajadustest kui ka teiste omadest.

Tööasjade osas pead nüüd end kokku võtma. Sinult nõutakse palju ja see eeldab, et rakendad kõik oma oskused tööle. Kuna pinge võib olla suurem kui soovid, siis võid kogeda motivatsioonilangust. Jõuludele ja aastavahetusele eelnevas saginas on loomulik, et mõtted kipuvad olema mujal. Seda enamikel inimestel. Seega, ära muretse, küll peale pühi suudad end taas ree peale saada.

Tervise osas on nüüd oluline pöörata tähelepanu sellele, et saaksid piisavalt palju viibida värskes õhus ja liikuda. Kuna energiad on suhteliselt ärevad, siis tekitab see raskustunnet, melanhooliat ja kurbust. Seda leevendab aga kõige paremini looduses viibimine.