Me ei tohi unustada, mis on armastus hinges. Armastus on sagedus, millele meil tuleb iseenda sees tõusta. Julmus, ükskõiksus, pahatahtlikkus sünnib ainult siis, kui ollakse kaugel armastusest. Kui üks suhe lõppeb ja teine algab ning seal vahepeal ei nähta oma osa selles, siis ei muutu kvalitatiivselt uues suhtes mitte midagi - inimene on küll teine, aga sina oled sama. Süüd tunnistada ja kahetseda tähendab vabaneda. Igaühe püha kohus on iseendaga sisemiselt toime tulla. Me ei saa midagi teha kellegi teise eest, aga me saame võtta maksimaalselt õppust oma kogemustest ja saada puhtamaks, selgemaks, tugevamaks, sügavamaks iseendaks.

Ära kunagi vasta kurjale kurjaga, pead lihtsalt leidma endas selle suuruse, isegi siis kui see väga raske on. Sa harutad lahti selle umbsõlme teie vahel, kui palud temalt andeks ja andestad ise nii talle kui endale. Nii oled sa võitja! Ja tema ka, kui ta selle tee valib. Võit kuulub alati sellele, kes ohvrirollist välja tuleb. Küsimus ei ole kelleski teises vaid sinus eneses. Jah, ta või nad ei ole osanud olla head aga nad õpivad läbi oma kogemuste. Mida suuremat kurja keegi sulle teinud on, seda enam sul tuleb tema (toimunu) osas headusesse jõuda. Toksilisus inimeses mürgitab vaid kandjat ennast.

Liiga tihti voolab suhetes palju energiat armukadedusele. Armukadedus ei saa eksisteerida kui inimene on kindel teises. Teistele ei saa anda seda, mida meil endil ei ole. Seega inimene saab kelleski kindel olla siis, kui ta on iseendas kindel. Armukadedus on hirm ja armastus on usaldus. Kõik väline on sisemise peegeldus. Nii nagu ülal nõnda all. Armukadedus kaob, kui inimene ise saab teadlikuks oma olemusest. Armukadedus tekib hirmust üksi jääda ja see lahustub, kui inimene on ühenduses oma tõelise olemusega.

Tark naine teab, miks ta mingis suhtes on ja seda mitte ainult maisel tasandil, vaid ka vaimsel. Inimestel on suhetes üksteise jaoks kindel roll, mida nad eluajal välja mängivad. Inimene, kes sulle maisel tasandil on tulnud kaikaid kodaratesse loopima, täidab oma ülesannet sinu osas ja seeläbi saab ise võimsa kogemuse osaliseks. Ja sealsamas ta kogeb, et selle teoga lasi ta just endale kuuli jalga, kui mitte homme, siis ülehomme saab ta seda oma elus ka tundma. Need on selle loomisruumi seaduspärad. Ehk tee teisele seda, mida sa soovid, et sulle endale tehakse. Ja selle sa saad. Tänan.

Allikas: Kaksikleek.ee

Loe lisaks: Karmalised ja vaba tahte suhted

12 karma seadust, mille tundmine muudab su elu

Šamaan Anu lihtsad õppetunnid, kuidas oma elu maagiliseks muuta

Mis on elu õppetunnid ja kuidas neid omandada?