Nädala ülevaade 23.- 29. detsember

Nädalat iseloomustavad sauade viis ja saatuseratas. Ees ootav periood toob kaasa aja, mis on laetud spirituaalse energiaga. Nüüd on oluline tähele panna, mis sinu ümber toimub. Paljugi on seotud just karma kogemuste ja õppetundidega. Jälgi oma tundeid ja mõtteid, pane tähele, millised inimesed sinu teele satuvad ja millised jututeemad üles kerkivad. Tähtis on endasse uskuda ja mitte kaotada oma meelerahu suures pühadesaginas, mis võib kohati üles kergitada stressi. Keskendu sellele, mis on tõeliselt oluline ja ära lase pinnavirvendusel end eksitada. Probleemid võivad üles kerkida just konkurentsi või rivaalitsemisega seotud teemadel. Ka sellised keerukad teemad nagu armukadedus ja millestki ilmajäämise tunne võivad end ilmutada. Parim, mida sellisel juhul teha saad, on pakkuda endal rahu ning tegevusi, mis lasevad sul tunda end hästi, väärtuslikuna ja piisavana.

Armastuse ja suhete edasiliikumise osas ei tasu praegu teha väga suuri plaane. Keskendu sellele, et oled iseenda vastu aus. Kuula oma südant ja lase end juhtida oma sisemisel häälel. Praktiseeri tänulikkust ja jää alati heatahtlikuks. Kui tunned, et sa ei ole oma südameasjade käiguga rahul, siis julge olla aus. Nii iseenda kui oma partneri vastu. Kui oled vallaline ning oled alles tutvunud mõne meeldiva inimesega, siis lase asjadel areneda vaikselt ja rahulikult. Praegu ei tasu ette võtta midagi pöörast ega mõtlematut, sest inimesed kipuvad käituma pisut erinevalt kui tavaliselt. Tunned ka ise, et kohati kipuvad tunded käima ühest äärmusest teise ning see ei ole kindlasti hea pinnas, millelt teha otsuseid tuleviku tarbeks. Pane tähele, et sind ei kaasataks intriigidesse või suhtealastesse mängudesse.

Tööasjade osas on oodata muutusi. Sa pead harjuma mingi uue idee, mõtte või töökorraldusega. Praegu on hea aeg, et teha plaane ja visualiseerida selle üle, mida sa tulevikus oma ellu soovid. Ole julge ja unista suurelt. Kui sa tead, mida sa tahad ja julged seda ka küsida, siis on suur tõenäosus, et sinu soovid ka täituvad. Rahaasjade osas peaksid hoidma pigem madalat profiili, kuna seoses pühadeajaga kipuvad kõik pisut liiga palju kulutama.

Tervise osas peaksid end üldiselt üsna hästi tundma. Tõsisemaid probleeme ei tohiks ette tulla, kui jälgid ise teadlikult oma vaimse ja füüsilise heaolu hetkeseisu. Nädala keskel tasub anda endale rohkem puhkust ja vajadusel tasub ka tegeleda praktikatega, mis rahustavad meelt ja tuletavad meelde tänulikkuse olulisust. Nii ei kipu pühadesaginas ununema see, mis on elus kõige olulisem.

Rõõmsat ja rahulikku pühadenädalat!