Nädala ülevaade 30. detsember - 5. jaanuar

Nädalat iseloomustavad kohtupäev ja saatuseratas. Käes on suurte muutuste aeg. Koos sellega, et üks aastaring saab otsa ja algab uus, toimub ka igas inimeses suuremal või väiksemal määral muutus, mis mõjutab igapäevaelu. Aasta vahetumine on erilise jõuga hetk, seda teadsid juba ka meie kauged esiisad. Sel perioodil viiakse läbi rituaale ja järgitakse traditsioone, kõik ikka selleks, et ees seisev aasta tuleks külluslikum, edukam ja õnnelikum. Kuna praegune aeg on oluline just vaimse avanemise ja enese parema tundmaõppimise seisukohalt, siis tasub olla tähelepanelik oma tunnete ja mõtete osas. Kindlasti tasub kõiksugu nö kokkusattumusi tõsiselt võtta ja leida neist enda jaoks olulised nõuanded ja juhatused.

Armastuse osas töötab vaid see, mis tuleb tõeliselt südamest. Kõik suhted, mis rajanevad millegi muul, hakkavad lagunema ning igapäevaseid probleeme ja üksteise mittemõistmist tuleb aina rohkem ette. Julge sirutada käsi selle poole, mille järgi sinu hing igatseb. Lase lahti kõigest sellest, mis ei toimi. Kõik see, mis on ette nähtud, tuleb sinu ellu varem või hiljem. Hakka liikuma väikeste aga kindlate sammudega oma tõelise eesmärgi poole.

Tööasjade osas tasub teha julgeid samme. Kui oled soovinud eriala vahetada või alustada mõne päris oma projektiga, siis nüüd tasub panna paika konkreetsed plaanid. Kui sul on kindel nägemus sellest, mida teha soovid, siis on ka tõenäoline, et suudad seda ka ellu viia. Kindlasti tasub oma unistustest ja plaanidest rääkida kellegi kogenud sõbra või mentoriga.

Praegu sobivad tervise eest hoolitsemiseks eelkõige rahulikud tehnikad - jalutamine, jooga, võimlemine. Hästi toimib kõik see, mille tegemise juures saad hoida mõtte oma keha ja meele juures. Aktsepteeri end sellisena nagu sa oled, kuid püüdle alati parima versiooni poole iseendast. Lase lahti minevikust, mis sinus stressi tekitab. Ära hoia kedagi ega midagi jõuga kinni. Kõik see, mida sa vajad, jääb sinu juurde nagunii. Mida rahulikum on sinu meel, seda harmoonilisem on ka sinu füüsiline tervis.