Mehed, keda köidab suur ülesanne - töö, mis vajab tegemist, et luua teadvuse platvorme kestva eluviisi nimel või lihtsalt armastuse kogemiseks. Nad mõistavad, et elamise kunsti vili on südame kutse jälgimine - mis on nagu jäänuk eilsest viirastusest ja surematust soovist, mida kannab ummikust valla pääsenud jäämägi, mis otsib oma ankrut süvamere lainetuses.

Kardetakse, et need kes triivivad, ekslevad sihitult, kuid nii ei pea olema. Võib ekselda, kuid kutsele vastab sihtpunkt ning laiem mõtestatus. Eesmärk iseenesest on vaid illusiooni kuna seikluse ajal kogetud areng on midagi sügavamat, kui ükski pimesiku mängust välja astunu võiks enamgi mõista.

Mõned on suured targad, kellelt nõu küsitakse ja kes siis need teised on - kas pelgalt lollid või tarkuse kaotanud otsijad.

Saladustekambri uksed on siiani avatud neile, kes sinna julgevad piiluda, kui mitte kõigile kuna julgus on sünnipärane omadus, mida saab viljeleda südame kambris.

Teekond on nagu palverännak, mis puhastab eelmainitud kambri, et sealsed elu viljad saaksid hakata kasvama ja kangelane astuda koduõuele surudes oma armsama kätevahele ning suudeldes teda. Vaid see on kangelase instinkt, et jõuda päriselt kohaloluni.

Keskmesse tulemiseks peavad mees ja naine tegema koostööd, et avada teineteise väravad. Mees puhastuma oma rännakul ja naine võtma ta vastu südame kambrisse, et nad saaksid koos kogeda valgustatust - õndsust.

Autor: Simo Santeri Virtanen

Loe lisaks: Pane tähele! Need on neli sodiaagimärki, kes leiavad aastal 2020 suure armastuse!

Tõeline seksuaalsus: armastus on elav kunst

Olles kellestki võlutud, vabaneb sinu hingeline energia

Kui kaks inimest on armastaval viisil seksuaalselt ühinenud, tantsivad kõik energiad nende kehades ja meeltes

Meheliku seksuaalsuse plussid ja miinused

Naiselik veetlus meelitab mehelikkust armastuse ja elu juurde

Seitse imelist asja, mis juhtuvad su kehaga, kui sa armud